خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گزارش فیلم‌های تلویزیون در آخر هفته - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 15 مهر‌ماه سال 1388فریاد در دور دست


تمام نظامیان در این ماموریت به طرز فجیعی کشته می‌شوند و مشخص می‌شود که در یک پایگاه نظامی که در جزیره ساخته شده آزمایشات ژنتیکی و اصلاح ژن‌های انسانی که توسط...
 شبکه‌های تلویزیونی سیما 9 فیلم سینمایی و تلویزیونی برای پخش در روزهای پایانی هفته تدارک دیده‌اند.
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی "غریبه"، "قهرمان"، "حفره"، "روز طولانی"، "پیمان سخت"، "آرزوی مرگ"، "علت مرگ"، "خاطرات رنج آور"، "جنگل موگاری"، "جنون زدگان"، و "فریاد در دور دست" عناوین فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های یک، دو، سه، چهار و تهران در روزهای پایانی هفته (پنجشنبه و جمعه 16 و 17مهرماه) است.
 
 "غریبه "
فیلم سینمایی "غریبه" به کارگردانی هاوارد مک‌کین پنجشنبه 16مهر ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جیمز کاویزلی می‌بینیم کنان که پهلوانی از یک سیاره در فضاست به همراه سفینه‌اش در شمال اروپا سال‌ها پس از میلاد سقوط می‌کند و در جنگل‌های شمال اروپا سرگردان می‌شود تا اینکه توسط قبیله‌ای از گوتهای شمالی اسیر می‌شود و به قلعه آنها منتقل می‌شود.
فیلم سینمایی "غریبه " محصول سال 2008 کشورهای آلمان و آمریکاست.
 
 "قهرمان "
فیلم تلویزیونی "قهرمان " به کارگردانی یوسف سید مهدوی و تهیه‌کنندگی غلامحسین بای جمعه 17 مهر ماه ساعت 15:50 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
مردی که به اتهام سرقت در زندان است، در فرصتی از دست ماموران می‌گریزد. پلیس که آگاهانه به ردیابی او می‌رود، احتمال می‌دهد به سراغ همسر و فرزندش برود. سارق فراری که در غیاب همسرش به طور پنهانی وارد خانه شده است با فرزندی روبرو می‌شود که او را نمی‌شناسد. ولی در قصه‌ای که مادر برایش گفته، پدر خود را قهرمانی می‌داند که در جنگ با سارقان کشته شده است.
عسل بدیعی، امیر دلاوری و هـومن کیایی در فیلم تلویزیونی "قهرمان " محصول گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما بازی کرده‌اند.
 
 "حفره " فیلم سینمایی "حفره " به کارگردانی حسین تبریزی پنجشنبه 16مهر ساعت 23:35 از شبکه دو پخش می‌شود.
علی بیانی، افسر تازه فارغ التحصیل شده که مسئول صدور کارت حوزه نظام وظیفه شده است. اما چند کارت جعلی پایان خدمت و معافیت کشف می‌شود و سرگرد ناظمی مسئولیت تیم تحقیق پرونده را به عهده می‌گیـرد و به بیانی مظنون می‌شود.
جعفر دهقان، گیتا شیخی، میلاد کمیرام، آزیتا ترکاشوند، میثاق جمشیدی، حسین علیپور، حسین تبریزی و کامران خالقی در فیلم سینمایی "حفره " بازی می‌کنند.
 
 "روز طولانی "
فیلم سینمایی "روز طولانی " جمعه 17مهر ماه ساعت 19 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم روایت یک روز از زندگی یک پلیس به تصویرکشیده شده است. ماجرای دیدار او با همسرش و ناکام ماندن آنها در این دیدار به خاطر مشغله فراوان پلیس است.
رسول نجفیان، عبدالرضا زهره کرمانی و آشا محرابی در فیلم سینمایی "روز طولانی " ایفای نقش کرده‌اند.
 
"پیمان سخت "
فیلم سینمایی "پیمان سخت " به کارگردانی دانیل میلیکان پنجشنبه 16 مهر ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
آدم ربایان که بچه‌ها را دزدیده و به قتل می‌رسانند، توسط پلیس دستگیر ولی به دلیل احکام ناعادلانه دادگاه‌های آمریکا از زندان آزاد می‌شوند آدم ربایان توسط شخصی ناشناس به قتل می‌رسند و پلیس به دنبال شخص ناشناس است.
سین پاتریک فلنری و جوی لارن آدامـز در فیلم سینمایی "پیمان سخت " محصول سال 2006 آمریکا بازی کرده‌اند.
 
 "علت مرگ "
فیلم سینمایی "علت مرگ " جمعه 17مهـر ساعت 23:15 از شبکـه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی "علت مرگ " محصول سال 2000 کشورهای کانادا و آمریکا آمده: لوک کارتر پسر عموی شهردار بالتیومر به قتل می‌رسد. مسؤول پرونده "تیلور لوییس" خلاف نظر همکارانش معتقد است که همسر لوک یعنی آنجلا در قتل او نقشی نداشته است و در پی‌گیری‌های فراوان با اثبات بی‌گناهی زن، پرده از فساد دادستان کل، شهردار و برخی از مسؤولین شهر برمی‌دارد.
ماکسیـم روی و پاتریک برگین در فیلم سینمایی "علت مرگ " به کارگردانی مارک گرینر بازی کرده‌اند.
 
 "خاطرات رنج آور "
فیلم سینمایی "خاطرات رنج آور " پنجشنبه 16 مهرماه ساعت 15:40 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
مردی به نام الکساندر بر اثر تصادف به حالت کما می‌رود و بعد از به هوش آمدن مشخص می‌شود حافظه‌اش را از دست داده است. همسرش به همراه دخترش سعی در بازیابی حافظه‌اش دارند ولی او هیچ‌چیز جز صحنه‌ای از دوران کودکی که در جنگل و در حال شکار می‌گذرد چیزی به خاطر نمی‌آورد.از طرف دیگر یک پلیس مسؤول رسیدگی به پرونده این تصادف است، او اعتقاد دارد که یک کامیون باعث تصادف و سرنگونی ماشین الکساندر است و با بردن او به صحنه تصادف سعی در یادآوری صحنه تصادف دارد اما نتیجه‌ای نمی‌دهد.
روی دیوئی و رزا زاشار در فیلم سینمایی "خاطرات رنج آور " به کارگردانی فرانسیس لکلرک محصول سال 2004 کشور کانادا بازی کرده‌اند.
 
"جنگل موگاری "
فیلم سینمایی "جنگل موگاری " به کارگردانی نائومی کوازه جمعه 17 مهرماه ساعت 20:45 در قالب برنامه "سینما 4 " از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان در مورد دختری است به نام ماچیکو که در یک آسایشگاه سالمندان در کوهپایه‌های خوش آب و هوای ژاپن کار می‌کند و از پیرمردها و پیرزن‌ها نگهداری می‌کند. دوستش واکادی بیشتر در حال آشنا کردن ماچیکو با کار و روحیه سالمندان است. در میان سالمندان پیرمردی است به نام ماکو که دچار روان پریشی است و حرکات غیر قابل پیش‌بینی انجام می‌دهد.
کاناکو ماسودا و ماکیکو اونو در فیلم سینمایی "جنگل موگاری " محصول سال 2007 کشورهای ژاپن و فرانسه به ایفای نقش پرداختند.
 
"فریاد در دور دست "
عصر روز جمعه 17مهرماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی "فریاد در دور دست " به کارگردانی اوبول از شبکـه تهران پخش می‌شود.
در ابتدای داستان شاهد صحنه درگیری عده‌ای نظامی آمریکایی در یک جزیره با موجودی غیر قابل کنترل هستیم. تمام نظامیان در این ماموریت به طرز فجیعی کشته می‌شوند و مشخص می‌شود که در یک پایگاه نظامی که در جزیره ساخته شده آزمایشات ژنتیکی و اصلاح ژن‌های انسانی که توسط دکترکریگر صورت گرفته منجر به پدید آمدن موجوداتی با قدرتی نامتناهی شده، انسان‌هایی که با قراردادن یک چیپ در سیستم عصبی و اصلاح ژن‌هایشان تبدیل به سلاح‌های بی‌مغز و شعور شده‌اند.
تیل شوویگـر و امانـوئل وجـیـر در فیلم سینمایی "فریاد در دور دست " محصول سال 2008 کشورهای کانادا و آمریکا به ایفای نقش پرداختند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر