خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عجیب ترین جشن‌های جهان (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 17 مهر‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهان
جشن‌هایی که در اینجا با آنها آشنا می‌شوید از عجیبترین و در عین حال پرطرفدارترین جشن‌های جهان هستند. همه ساله هزاران نفر در این جشن‌ها گرد هم می‌آیند تا با انجام کارهای عجیب، برای لحظاتی دنیای واقعی را فراموش کنند.


1) جشنواره‌ی گل بازی در لوئیزیانا:


http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهان


این جشن هر سال از 4 تا هفتم سپتامبر در شهر لوئیزیانا آمریکا برگزار می‌شود. در این جشن مردم با غلتیدن درون گل و پرتاب آن به سمت یکدیگر، لحظات خوشی را سپری می‌کنند.

 
2) جشن پرتاب گوجه‌فرنگی در اسپانیا


http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهان

 

http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهان


http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهان


سالانه هزاران نفر از مردم اسپانیا و همچنین توریست‌ها در شهر پونل اسپانیا دور هم جمع می‌شوند تا به مدت یک ساعت یکدیگر را با گوجه‌فرنگی‌های آبدار هدف قرار دهند. مردم محلی با بستن در و پنجره‌های خود از ورود گوجه‌فرنگی به محیط زندگی‌شان جلوگیری می‌کنند. پس از پایان جشن از شلنگ‌های آتش‌نشانی برای تمیز کردن خیابان‌ها و البته شرکت‌کنندگان که به شیشه‌های سس گوجه‌فرنگی شده‌اند، استفاده می‌شود.
3) جشن‌های (جشن‌رنگ) در هند:http://dvbpersian.blogsky.com - عجیب ترین جشن‌های جهاناین جشنواره یکی از بزرگترین جشن‌های هند است که همه ساله در اواخر ماه فوریه و اوایل ماه مارچ برگزار می‌شود و نشان دهنده فرا رسیدن فصل بهار است. در این جشن مردم هند با رنگ به سمت یکدیگر فرا رسیدن بهار را جشن می‌گیرند.

 


4) جشن متکا
در 22 مارچ 2008 بزرگترین جنگ متکا تاریخ در 25 شهر جهان از حمله نیویورک، بستون،  کوپنهاگن،‌ لندن، شانگای و سیدنی انجام گرفت. هزاران نفر در این شهرها با متکا به جنگ یکدیگررفتند و کف خیابان‌ها را پر از پر مرغ و قو کردند.

 5) جشن «هاداکا» در ژاپندر این جشن که در اواسط فصل زمستان برگزار می‌شود. هزاران مردم ژاپنی تنها با بستن یک حوله به دور خود به خیابان‌های می‌ریزند و بر روی یکدیگر آب سرد می‌پاشند.

 6) جشنواره حشرات در کالیفرنیای شمالیویژگی این جشنواره این است که غذاهای مختلفی با حشرات مختلف طبخ می‌شود و در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. غذای معروف این جشنواره خوراک ملخ است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر