خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مسابقه ندادن تیم فوتبال مسلمانان با همجنس‌بازان! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 18 مهر‌ماه سال 1388


مسابقه ندادن تیم فوتبال مسلمانان با همجنس‌بازان!


گفته می‌شود، تنها دقایقی قبل از آغاز این مسابقه فوتبال، تیم ...

یکی از تیم های فوتبال محلی فرانسه که همه بازیکنان آن مسلمانان هستند، به دلیل پایبندی به اصول و ارزش‌ها، حاضر به مسابقه دادن با تیمی که بیشتر بازیکنان آن را همجنس بازان تشکیل می‌دادند،‌ نشدند.

 تیم فوتبال "کریتی پیپیل" که تمام بازیکنان آن مسلمان هستند،‌ قرار بود روز یک شنبه هفته گذشته به مصاف تیم "پاری فوت گی"‌ که تیم رسمی‌همجنس بازان است برود، اما "کریتی پیپیل" به دلیل پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی‌حاضر به شرکت در این بازی و مسابقه دادن نشدند.
گفته می‌شود، تنها دقایقی قبل از آغاز این مسابقه فوتبال، تیم مسلمانان با ارسال نامه ای الکترونیکی به تیم همجنس بازان،‌ خطاب به آنان نوشت: به دلیل نامناسب و غیراخلاقی بودن ‌نام تیمی‌که دارید و بر اساس اصول و ارزش هایی که تیم ما دارد، نمی‌توانیم به مسابقه با شما بیائیم.
در ادامه این نامه چنین آمده بود: باورهای دینی و اصول فکری، برایمان خیلی بیشتر از یک مسابقه فوتبال ارزش دارد. به دلیل اینکه در آخرین لحظات از عدم حضور خود در این مسابقه‌ شما را مطلع ساختیم، عذرخواهی می‌کنیم.
این اقدام تیم مسلمانان موجب خشم اعضای تیم همجنس بازان شد و واکنش برخی از اعضای آن را برانگیخت. در همین راستا "باسکال پریتس"‌ مدیر عامل تیم همجنس بازان گفت: ما این اقدام تیم مسلمانان را محکوم می‌کنیم و معتقدیم که این کار آنان مخالف قانون حمایت از حقوق همجنس بازان است. این رفتارشان ن‍ژادپرستانه است! ما خواستار مجازات آنان هستیم!گفتنی است در پی این اعتراض شدید مقامات تیم فوتبال همجنس بازان، قرار است مسئولان دو تیم به همراه مقامات مسئول برگزار کننده این مسابقات، سیزدهم دسامبر آینده گردهم آیند و در مورد این موضوع با یکدیگر بحث و گفتگو کنند و به یک جمع بندی نهایی و مشترک دست یابند.
در همین حال شهرداری پاریس که ریاست آن را "پرتران دولانوی" چهره سرشناس و سیاستمدار سوسیالیست فرانسوی بر عهده دارد،‌ طی اظهاراتی حمایت کامل خود را از این تیم‌ اعلام کرد. "پرتران دولانوی" در گذشته رسما اعلام کرده بود که یک همجنس باز است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر