خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کلاهبرداری ۳۵ میلیون دلاری بچه ۱۲ ساله - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 19 مهر‌ماه سال 1388


کلاهبرداری 35 میلیون دلاری بچه 12 ساله!


پل 12 ساله یکماه پیش در تماس اینترنتی با نیکلاس وردآر لوز استرالیایی خبر ...

پسربچه کانادایی بلیت تقلبی سفر به کهکشان راه شیری را به ارزش 35 میلیون دلار به یک میلیونر استرالیایی فروخت.
پل 12 ساله یکماه پیش در تماس اینترنتی با نیکلاس وردآر لوز استرالیایی خبر برنده شدن را برای سفر به کهکشان راه شیری به وی اعلام و درخواست مبلغ 35 میلیون دلار می‌کند.
نیکلاس که در ابتدای پیغام برنده شدنش توافقنامه‌ای را مبنی بر اینکه این موضوع را با هیچکس عنوان نکند، امضا کرده بوده با تحقیق روی عکس دریافت کرده‌اش از نمونه بلیتی که برنده شده و نام و نشان سازمان هوا و فضای امریکا که روی بلیت درج شده بود از صحت این تکه کاغذ اطمینان حاصل می‌کند و پول را به حساب مورد نظر فرستنده پیغام ارسال می‌کند.
پل پس از یکماه از طریق اینترنت مبلغ 35 میلیون دلار دریافتی‌اش را به حساب پدرش واریز و بلیت را با پست برای نیکلاس ارسال می‌کند. نیکلاس پس از دریافت بلیت متوجه تقلبی بودن کاغذ می‌شود و با کمک پلیس بین‌الملل نام و نشانی فرستنده پیغام و پولش را پیدا می‌کند.
پلیس کانادا پل را به جرم کلاهبرداری دستگیر کرده است اما در نظر دارد روی شیوه منحصر به فرد این نوجوان تحقیق کند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر