خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عروس و دامادی که همه چیزشان شبیه است!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 20 مهر‌ماه سال 1388


عروس و دامادی که همه چیزشان شبیه است!!


یک تازه عروس و داماد چینی که در شهر «دان جیانگ کو» واقع در استان هوبی زندگی می‌کنند این روزها به خاطر اسمشان سر زبان‌های مردم کشورشان و حتی مردم سراسر دنیا افتاده‌اند...

یک تازه عروس و داماد چینی که در شهر «دان جیانگ کو» واقع در استان هوبی زندگی می‌کنند این روزها به خاطر اسمشان سر زبان‌های مردم کشورشان و حتی مردم سراسر دنیا افتاده‌اند.
نکته جالب توجه و نادر در مورد این زوج آن است که آنها هر دو یک نام و یک فامیل دارند و هر دو روز 29 آوریل سال 1982 متولد شده‌اند.

پدر و مادر این زن و شوهر در زمان تولد نام آنها را به یاد دو نفر از شخصیت‌های معروف چینی «وانگ یانگ» انتخاب کرده‌اند. این زوج در سال 2007 شروع به کار در یک شرکت کرده و از همان زمان با یکدیگر آشنا شدند.

این آشنایی مدتی بعد به نامزدی انجامید و شاید علت اصلی این نامزدی هم نام مشترک آنها بود. این زوج خوشبخت می‌گویند: هرگز با هم دعوا نمی‌کنند زیرا هر دوی آنها احساس می‌کنند اگر با هم دعوا کنند و ناسزا بگویند حتما خودشان را نفرین کرده‌اند!
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر