خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تولد «آمیتاب باچان» تیتر رسانه‌های هند شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 20 مهر‌ماه سال 1388

تولد «آمیتاب باچان» تیتر یک رسانه‌های هند شد
تیتر اول رسانه‌های گروهی هند خبر تولد «آمیتاب باچان» بازیگر مطرح و سرشناس سینمای بالیوود است. این بازیگر امروز 67 ساله شد.


  حتی روزنامه‌های اصلی و سیاسی این کشور آسیایی هم،‌ بخش اصلی و مهم خبری خود را به تولد این بازیگر اختصاص دادند.
آمیتاب باچان که سال 1942 در ایالت اوتار پرادش هند به دنیا آمد، در حال حاضر یکی از مطرح‌ترین چهره‌های سیاسی کشور خود نیز به‌شمار می‌آید.
باچان فعالیت بازیگری را از اوایل دهه 70 میلیادی شروع کرد و پس از چند فیلم ناموفق، با «دیوار» و «زنجیر» تبدیل به بازیگری مشهور شد.
«شعله» در سال1975 او را به صورت یکی از بزرگ‌ترین بازیگران نسل خود درآورد. رسانه‌های گروهی به وی لقب «قهرمان خشمگین و جوان سینما» لقب دادند.
این بازیگر از آن زمان به بعد به صورت سلطان بلامنازع سینمای بالیوود شد و هیچ بازیگر دیگری نتوانست به موفقیتی در حد وی دست پیدا کند.
بعد از «راج کاپور» ، وی تنها بازیگر سینمای هند است که توانست برای چند دهه عنوان مرد اول سینمای کشور را به خود اختصاص دهد.
در دو دهه هشتاد و نود، وی در یک دوجین فیلم بسیار پرفروش بازی کرد. باچان در سال 1994 پس از بازی در فیلم «انسانیت» کار بازیگری را رها کرد. ولی درخواست‌های مکرر اهالی سینما باعث شد تا وی در سال 1997 دوباره به جلوی دوربین برگردد.
در بازگشت مجدد، او عمدتا در نقش پدر خانواده بازی کرده است و معمولا یکی از بازیگران جوان و مطرح سینمای هند،‌نقش مقابل او را در این فیلم‌ها به عهده گرفته است. فیلم‌های جدید این بازیگر هم معمولا فروش‌های خوبی در جدول گیشه نمایش دارند.

این بازیگر قدیمی و معتبر هم اکنون فیلم «علاءالدین» را آماده نمایش دارد. قرار بود این فیلم همزمان با سالگرد تولد وی به روی پرده سینماهای هند برود. ولی به گفته تهیه‌کنندگان «علاءالدین» ‌این فیلم هنوز آماده نمایش عمومی نشده است.


باچان از چند روز قبل یک برنامه تلویزیونی به نام «رئیس بزرگ» را به عنوان مجری، به روی آنتن تلویزیون هند فرستاد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر