خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کارگردان مشهور ایرانی ممنوع الخروج شد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 24 مهر‌ماه سال 1388


کارگردان مشهور ایرانی ممنوع الخروج شد!!


این کارگردان سینمای ایران در اواسط مرداد ماه نیز در حالی که همراه گروهی از فیلمسازان و مستندسازان ایرانی برای گذاشتن گل بر مزار کشته شدگان حوادث پس از انتخابات به بهشت زهرا رفته بود...

 به گزارش جام جم آنلاین، سایت آینده نیوز از ممنوع الخروج شدن جعفر پناهی، کارگردان صاحب نام ایرانی که چهارشنبه شب راهی پاریس بود خبر داد و نوشت؛ گذرنامه این کارگردان در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران توقیف شد. 
 این کارگردان سینمای ایران در اواسط مرداد ماه نیز در حالی که همراه گروهی از فیلمسازان و مستندسازان ایرانی برای گذاشتن گل بر مزار کشته شدگان حوادث پس از انتخابات به بهشت زهرا رفته بود، به مدت کوتاهی بازداشت شد.
پناهی در حالی ممنوع الخروج می شود که باید دو هفته دیگر برای حضور در هیات داوران جشنواره فیلم بمبئی به هند سفر کند. او چندی پیش ریاست هیات داوران جشنواره مونترال را برعهده داشت.
جعفر پناهی اخیرا به عنوان رئیس هیات داوری جشنواره فیلم مونترل با شال سبز رنگ در این جشنواره حضور یافت.
هفته گذشته نیز فاطمه معتمدآریا و مجتبی میرتهماسب نیز که قرار بود برای شرکت در برنامه «از نزدیک و شخصی» در حاشیه مراسم اسکار به آمریکا سفر کنند که با ممانعت نیروهای امنیتی در فرودگاه امام خمینی تهران روبه‌رو شدند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر