خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پسر 5ساله، تمساحی که 20برابرش بود را با چاقو کشت!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 27 مهر‌ماه سال 1388


پسر 5ساله، تمساحی که 20برابرش بود را با چاقو کشت!!


این تمساح دقیقا 20 برابر بزرگ‌تر از این پسربچه پنج ساله بوده و ارتفاع آن سه متر و شش سانتیمتر است...

رسانه‌های دولتی آمریکا اعلام کردند: یک پسربچه پنج ساله موفق شد، در یک اقدام شجاعانه یک تمساح 370 کیلوگرمی را با چاقو بکشد!
«سیمون هوگو» پسربچه پنج ساله اهل ایالت «تگزاس» در آمریکا است. این کودک در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، عنوان کرد: اصلا باورم نمی‌شود که توانستم این تمساح غول‌پیکر را بکشم، این برای من تعجب‌آور است.
این تمساح دقیقا 20 برابر بزرگ‌تر از این پسربچه پنج ساله بوده و ارتفاع آن سه متر و شش سانتیمتر است.
گفته می‌شود، پدر این کودک در مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های محلی ایالت «تگزاس» گفته بود که پسرش یک بار در سن سه سالگی یک تمساح دو متری را نیز با چاقوی آشپزخانه کشته و این دومین باری است که اقدام به کشتن تمساح می‌کند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر