خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حامد بهداد به عنوان بهترین بازیگر جشنواره ابوظبی انتخاب شد. - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 28 مهر‌ماه سال 1388


سهم سینمای ایران از فستیوال ابوظبی دو جایزه بودحامد بهداد به عنوان بهترین بازیگر جشنواره ابوظبی انتخاب شد

  در مراسم اختتامیه فستیوال ابوظبی که شب گذشته برگزار شد یکی از جوایز اصلی جشنواره ابوظبی به بازیگری از سینمای ایران رسید.
حامد بهداد که از ابتدای حضورش در عرصه سینما بارها نامزد دریافت جایزه از جشنواره فیلم فجر و جشن خانه سینما شده بود سرانجام موفق شد اولین جایزه بازیگری‌‌‌اش را از یک فستیوال غیرایرانی بگیرد. بهداد این جایزه را به خاطر بازی در فیلم «چه کسی از گربه‌های ایرانی خبر داره» بدست آورد. این بازیگر البته شب گذشته در اختتامیه این مراسم حضور نداشت و به خاطر بازی در فیلم «آدمکش» در تهران بود.
بهمن قبادی کارگردان «چه کسی از گربه‌های ایرانی خبر داره» نیز شب گذشته یکی از جوایز اصلی این فستیوال را نصیب خود کرد تا سهم سینمای ایران از جشنواره ابوظبی دو جایزه باشد.
«درباره الی» دیگر فیلم ایرانی نیز در بخش خارج از مسابقه این جشنواره به نمایش درآورد. جشنواره ابوظبی از هشتم اکتبر در پایتخت امارات آغاز شده که ریاست هیأت داوران آن برعهده عباس کیارستمی بوده است.
نیمی از فیلم‌های سومین جشنواره MEIFF ابوظبی محصول کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا بودند و فیلم های انتخاب شده برای شرکت در جشنواره امسال توسط کمیته‌ای از کارشناسان بین‌المللی متشکل از پیتر اسکارلیت، انتشال التمیمی، رشا سلطی و تیریزا کافیناو کیلین کوین برگزیده شده‌اند. در بخش فیلم‌های مستند نیز فیلم ایرانی - عراقی «همه مادران من» ساخته ابراهیم سعیدی و زهاوی سنجاوی به نمایش درآمد.
جوایز فیلم‌های بلند این جشنواره نیز این گونه اعلام شده بود:
100 هزار دلار برای بهترین فیلم بلند سینمایی، 50 هزار دلار برای بهترین کارگردان، 100 هزار دلار برای بهترین فیلم بلند از خاورمیانه، 50 هزار دلار برای بهترین کارگردان جدید شرق میانه، 25 هزار دلار برای بهترین بازیگر مرد، 25 هزار دلار برای بهترین بازیگر زن
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر