خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ماجرای شاهزاده و گدای واقعی!!(تصویری) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 29 مهر‌ماه سال 1388ماجرای شاهزاده و گدای واقعی!!(تصویری)ویکتوریا با دانیل وستلینگ، مربی ورزش خود نامزد شده است. وستلینگ، مردی 35 ساله و ثروتمند است اما اشراف‌زاده نیست.شاهدخت ویکتوریا، ولیعهد و جانشین پادشاه سوئد، با اعلام نامزدی خود با دانیل وستلینگ، جوانی از میان مردم معمولی سوئد، دیگر اخبار رسانه‌های سوئد را در سایه قرار داده است.

ویکتوریا با دانیل وستلینگ، مربی ورزش خود نامزد شده است. وستلینگ، مردی 35 ساله و ثروتمند است اما اشراف‌زاده نیست.
 
گفته می‌شود همین امر باعث شده آنها برای اعلام تصمیم خود برای ازدواج با یکدیگر، هفت سال صبر کنند.

گفته می‌شود، پادشاه 63 ساله سوئد، کارل گوستاو شانزدهم، با ازدواج فرزندش با یک فرد معمولی مخالف بوده. در نتیجه ویکتوریا که 32 ساله است، برای حفظ حق جانشینی خود ناچار به جلب رضایت پدرش و سپس دولت سوئد شده است.

بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که در روزهای اخیر صورت گرفته، 15 درصد از این جمعیت آماری، به‌خاطر ازدواج ویکتوریا و دانیل نظر بهتری نسبت به سیستم پادشاهی پیدا کرده‌اند. 2 درصد بر تعداد مخالفان پادشاهی افزوده شده و 82 درصد هیچ تغییری در نگاه‌شان ایجاد نشده است.

 

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر