خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
برقراری روابط نامشروع در نزدیکی غار حرا !!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 29 مهر‌ماه سال 1388


فاجعه ایی تاسف بار ؛ برقراری روابط نامشروع در نزدیکی غار حرا !!!


فاجعه ایی تاسف بار ؛ برقراری روابط نامشروع در نزدیکی غار حرا !!!


منابع آگاه عربستانی فاش کردند که نیروهای هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی، چند روز پیش حدود 28 زن و مرد اندونزیایی که ...به گزارش شیعه آنلاین،منابع آگاه عربستانی فاش کردند که نیروهای هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی، چند روز پیش حدود 28 زن و مرد اندونزیایی که برای برقراری روابط نامشروع به کوه "ثور" در نزدیکی شهر مکه مکرمه رفته بودند را بازداشت کردند.  

 این منابع آگاه عربستانی در ادامه افزودند: این نیروهای هیئت امر به معروف و نهی از منکر سعودی، در این حمله موفق شدند هفت مرد و 21 زن را بازداشت کنند که تمام آنان از اندونزیایی های مقیم عربستان سعودی هستند. این هفت مرد اندونزیایی با ظاهری بد و زنان با آرایشی بسیار شنیع و زننده، در نیمه شب بازداشت شدند.

افراد بازداشت شده، در اعترافات خود فاش کردند که قصد داشتند در یکی از غارهای این کوه با یکدیگر رابطه برقرار کنند زیرا به گفته آنان بر اساس احادیث و روایت، کودکی که در آنجا و بدان ترتیب متولد شود "برکت" است! و کودکی اینگونه متولد شود "برکتی" است که از خداوند بر آنان نازل شده است!

این منابع آگاه سعودی اعلام کردند که این 28 نفر به کمیته تحقیق در اداره مهاجرین خارجی تحویل داده شدند تا پس از لغو مدارک اقامت آنان، به کشور اندونزی تحویل داده شوند. در سال های گذشته نیز نیروهای هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان 62 مرد و زن از کشورهای شرق آسیا را به همین صورت در همین جا بازداشت کرده بودند.

شایان ذکر است حضرت محمد مصطفی(ص) پیش از پیامبر شدن، برای عبادت و راز و نیاز با خداوند متعال، به غار "حرا" در کوه "ثور" می‌رفت و در همان مکان مقدس وحی بر ایشان نازل شد. این غار از جمله بهترین و متبرک‏ترین نقاط مکه مکرمه محسوب می‏شود و مسلمانان برای زیارت به آن‌جا می‏روند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر