خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
درخواست ازدواج خلاقانه با استفاده از بازی ماریو (+فیلم) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 2 آبان‌ماه سال 1388
درخواست ازدواج خلاقانه با استفاده از بازی ماریو (+فیلم)
یک فرد عاشق بازی‌های کامپیوتری در اقدامی جالب و مبتکرانه، با استفاده از بازی «سو پر ماریو» از دوست دختر خود تقاضای ازدواج کرد.

فرد مورد نظر با استفاده از نرم‌افزاری به نام Lunar Magic، یکی از مراحل بازی سو پر ماریو را به دلخواه خود طراحی کرد؛ بدین صورت که در قسمتی از بازی، عبارت «لیسا با من ازدواج می‌کنی»؟ توسط سکه‌های طلا نوشته شده بود. (Lisa will you marry me)

این مرد هفته گذشته از نامزد خود درخواست کرد تا با کنسول نینتندو قدیمی‌شان «ماریو» بازی کند. این امر در حالی رخ داد که دوست دختر این مرد هیچ اطلاعی نداشت که وی قصد دارد از او درخواست ازدواج کند.

همزمان با لحظه‌ای که عروس پیام درخواست ازدواج را در بازی ماریو می‌بیند، داماد نیز زانو می‌زند ومنتظر جواب می‌ماند.  پس از آن عروس با خوشحالی فریاد می‌زند «بله»!


مرد مورد نظر همچنین تمامی جریان مربوط به درخواست ازدواج را به صورت مخفیانه و با استفاده از یک دوربین ضبط کرد.

وی در همین باره می‌گوید: «روز پانزدهم اکتبر 2009 پنجمین سالگرد آشنایی ما بود، بنابراین تصمیم گرفتم که تقاضای ازدواج کنم. شاید [دوست دخترم] در فیلم چندان هیجان‌زده به نظر نرسد اما باید پس از این ماجرا او را می‌دیدید. آرام و قرار نداشت».

وی افزود: «او ابداً اطلاع نداشت که کل این ماجرا توسط دوربین در حال ضبط شدن است».

این مرد که در نیویورک زندگی می‌کند نخستین فرد گیکی نیست که از طریق بازی‌های کامپیوتری درخواست ازدواج می‌کند.


پیشنهاد می‌کنم حتماً ویدئو را ببینید:


لینک ویدئو در یوتیوب
لینک دانلود ویدئو با فرمت flv (حجم: 3.1MB)
لینک دانلود ویدئو با فرمت mp4 (حجم: 4.4MB)del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر