خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عکس بدون گریم بازیگر نقش مهتاب در سریال دلنوازان - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 5 آبان‌ماه سال 1388عکس بدون گریم بازیگر نقش مهتاب در سریال دلنوازان«سمانه پاکدل» بازیگر «دلنوازان» گفت: هنوز فیلمنامه ده قسمت از این سریال تلویزیونی نوشته نشده است.سمانه پاکدل، بازیگر نقش «مهتاب» دردر حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: حضور در مجموعه تلویزیونی «دلنوازان» اولین حضور جدی من در عرصه تصویر است و تا پیش از آن فقط در تئاتر کار کرده بودم.

وی افزود: آقای سهیلی زاده پس از گرفتن تست برای حضور در این سریال از من دعوت کردند و تا به حال هرچه هم در عرصه بازیگری فراگرفته‌ام، به کمک، مدد و همکاری ایشان بوده است.
وی درباره نقشش در این مجموعه تلویزیونی نیز اظهار داشت: مهتاب دختری تحصیلکرده و منطقی است که از روی احساس تصمیم نمی‌گیرد و کارهایی که انجام می‌دهد کاملا طبیعی است؛ چون هیجان کاذب ندارد.


پاکدل با بیان اینکه ما تا پایان آبان ماه درگیر تصویربرداری این سریال هستیم، ادامه داد: اگر تلاش و همدلی بازیگران و کمک‌های کارگردان اثر نبود، این کار با این میزان بالای موفقیت روبرو نمی‌شد و این قدر مخاطبان را به خود جذب نمی‌کرد.


سمانه پاکدل، بازیگر سریال دلنوازان


وی درباره سایر کارهای بعدی که در آنها حضور خواهد داشت نیز گفت: تا به حال چند پیشنهاد داشته‌ام که مشغول بررسی آنها هستم؛ چون دوست ندارم کاری را بدون دقت و تامل انتخاب کنم؛ به دلیل اینکه فکر می‌کنم بر کل کارهایی که ارائه خواهم کرد، تاثیر می‌گذارد و فعلا اول راه هستم و دوست دارم کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارم.


سمانه پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان این مطلب، در مورد بهزاد بازیگر سریال دلنوازان افزود: بهزاد به دلیل عجله و نادانی در انتخاب پشیمان شده و سرش به سنگ می‌خورد.


وی همچنین در رابطه با سریال دلنوازان بیان کرد: هنوز فیلمنامه 10 قسمت از این سریال نوشته نشده است.


www.dvbpersian.blogsky.com

 

بازیگر سریال دلنوازان با اشاره به این که موفقیت و محبوبیت در سینمای ایران را هدف خود قرار داده، در مورد الگوی بازیگری خود گفت: الگوی بازیگری من فاطمه معتمد‌آریا است زیرا او را بازیگری توانا در عرصه بازیگری می‌دانم.


اخبار مرتبط :


گفت و گو با عبدالرضا اکبری بازیگر سریال «دل نوازان»


گفت و گو با بازیگر نقش «یلدا» در سریال «دل نوازان»


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر