خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دستنبدی که میزان اضطراب را مشخص می‌کند! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 8 آبان‌ماه سال 1388


طرح جدید فیلیپس: دستنبدی که میزان اضطراب را مشخص می‌کند! (+عکس)

این دستگاه که به مجموعه Rationalizer نام گرفته شامل یک دستبند به نام EmoBracelet و یک کاسه به نام Emobowl است. کاربر دستبند آن را به مچ دست خود می‌بندد. این دستبند با...

شرکت فیلیپس، ساخت دستگاهی را مطرح کرده است که می‌تواند میزان استرس افراد را در زمان انجام کار های مختلف تعیین کند.
 
این دستگاه که به مجموعه Rationalizer نام گرفته شامل یک دستبند به نام EmoBracelet و یک کاسه به نام Emobowl است. کاربر دستبند آن را به مچ دست خود می‌بندد. این دستبند با پردازش نبض مچ دست اطلاعاتی را به صورت بی سیم به کاسه ای که جداره آن با چراغ های کوچک LED پوشیده شده است ارسال می‌کند.
 
اگر میزان استرس و اضطراب شخص زیاد باشد، نور داخل کاسه در اثر روشن شدن چراغ هایش قرمز می‌شود. در این لحظه فرد متوجه می‌شود که بایستی قدری استراحت کند و یا لیوان آب سردی بنوشد. 
طرح این محصول در حال بررسی است. اما ساخت آن از شرکتی مانند فیلیپس چندان بعید نیست.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر