خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آیا ملک عبدالله (پادشاه عربستان) سر پیری عاشق شده است؟! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 9 آبان‌ماه سال 1388


آیا ملک عبدالله (پادشاه عربستان) سر پیری عاشق شده است؟!

در آن برنامه جنجال برانگیز که به طور مستقیم در ماه جولای گذشته پخش شد و سر و صدای زیادی در کشور عربستان به پا کرد، یک جوان عربستانی که مهمان برنامه بود با بیان خاطرات خود، اعتراف کرد که...

"روزانا یامی" خبرنگار یکی از روزنامه‌های عربستانی است که پس از صدور حکم قاضی یکی از دادگاه‌های سعودی، قرار بود طی چند روز آینده 60 ضربه شلاق بخورد، اما حکم وی امروز به دستور مستقیم "ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود" پادشاه عربستان متوقف شد. 
 "روزانا یامی" در ساخت یک برنامه تلویزیونی که در یکی از شبکه های ماهواره ای لبنان پخش شد،‌ مسئولیت هماهنگ کنندگی را بر عهده داشت. در آن برنامه جنجال برانگیز که به طور مستقیم در ماه جولای گذشته پخش شد و سر و صدای زیادی در کشور عربستان به پا کرد، یک جوان عربستانی که مهمان برنامه بود با بیان خاطرات خود، اعتراف کرد که با ده‌ها دختر عربستانی روابط نامشروع و غیراخلاقی برقرار کرده است.
گفتنی است این اعتراف جوان 35 ساله عربستانی که "مازن عبدالجواد" نام دارد، حقیقت جامعه فاسد عربستان را نشان داده و نیز به پوچ و خالی بودن جنبش وهابیت که حکومت عربستان سعودی بر پایه آن بنا نهاده شده، کمک کرد. "مازن" ازدواج کرده و دارای چهار فرزند است، اما با این حال همواره به داشتن روابط نامشروع در جامعه سعودی ادامه داده است.
همین امر باعث شد که دادگاه علاوه بر محاکمه "مازن عبدالجواد"، "روزانا یامی" را نیز به 60 ضربه شلاق محکوم کند، اما علت متوقف شدن این حکم به دستور مستقیم پادشاه سعودی ابهامات و سؤالاتی را به وجود آورده است.
شایان ذکر است حدود 200 شکایت از سوی شهروندان عربستان سعودی علیه "مازن عبدالجواد" شده است، از همین رو مقامات مسئول ضمن محاکمه وی،‌ تصمیم گرفته اند دفتر این شبکه ماهواره ای لبنانی در عربستان را نیز پلمپ کنند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر