خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دستگیری 25 عاقد مصری که دختران کوچک را عقد بازرگانان می‌کردند ! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 19 آبان‌ماه سال 1388


دستگیری 25 عاقد مصری که دختران کوچک را عقد بازرگانان عرب می‌کردند!

مقامات مصری در بازرسی از عاقدین و رسیدگی به سلامت و درستی برگه‌های آنها در منطقه زفتی وابسته به استان غربی بالدلتا دریافتند که ...

پلیس مصر، 25 عاقد را دستگیر کرد. این افراد ازدواج دختران زیر سن قانونی را با بازرگانان مصری و عرب با جعل برگه‌ها و اسناد رسمی در مقابل مبالغ مالی هنگفت انجام داده بودند.
مقامات مصری در بازرسی از عاقدین و رسیدگی به سلامت و درستی برگه‌های آنها در منطقه زفتی وابسته به استان غربی بالدلتا دریافتند که این افراد اقدام به ازدواج 114 دختر زیر سن قانونی کرده‌اند و حکم دو سال زندان و پرداخت جریمه را برای آنها در نظر گرفتند.

این بازرسی وزارت کشور مصر به بازداشت و دستگیری 25 نفر انجامید که اقدام به جعل برگه تولد و تغییر سن دختران زیر سن قانونی برای ازدواج کرده بودند.
در استان‌های فقیرنشین صعید، الدقهلیه و الشرقیه این امار بالاتر از مناطق دیگر بود.
همچنین تحقیقاتی در این زمینه صورت گرفته و دادستانی مصر مسئولیت آن را بر عهده گرفته است.
وزارت بهداشت و مسکن مصر نیز خط تماسی را برای ابلاغ حالت‌های ازدواج دختران زیر سن قانونی در نظر گرفته که باعث توقیف بسیاری از این موارد شده است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر