خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
نظر زنان درمورد ریش آقایان!؟ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 22 آبان‌ماه سال 1388


نظر زنان درمورد ریش آقایان!؟

زنان نظرات متفاوتی در این زمینه دارند.
برخی از زنان مانند ستارگان سینما نیز نظر موافقی با داشتن ریش توسط مردان دارند...

جدیدترین نظرسنجی‌های انجام شده در اروپا نشان می‌دهد در حالیکه بسیاری از مردان به اصطلاح جذاب، داشتن ریش را نکته مثبتی برای خود می‌دانند، زنان نظرات متفاوتی در این زمینه دارند. برخی از زنان مانند ستارگان سینما نیز نظر موافقی با داشتن ریش توسط مردان دارند.  
جدیدترین نظرسنجی مجله "سلامتی مردان" که در کشور آلمان منتشر می‌شود حاکی از این است که دست کم 40 درصد از زنان با ریش مردان مخالف اند؛ 15 درصد آنها داشتن ریش را باعث بی‌نظم به نظر رسیدن مردان می‌دانند و 9 درصد نیز معتقدند ریش مردان رابطه زناشوئی را مختل می‌کند. این در حالی است که میزان استقبال مردان از نظرات زنان نیز متفاوت است. 4/64 درصد مردان بصورت منظم ریش خود را اصلاح نمی‌کنند. 37 درصد آنان ریش خود را برای سه روز نگه می‌دارند و 12 درصد نیز همواره مقداری از ریش قسمت چانه خود را دست نخورده باقی می‌گذارند. چهار درصد مردان ترکیبی از ریش و سبیل را ترجیح می‌دهند. در همین حال 49 درصد از مردان دارای ریش گفته‌اند که تاکنون شکایتی از همسران و یا دوستان خود در مورد ریششان نشنیده‌اند. 
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر