خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سریالی که بعد از شمس‌العماره می آید! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1388


سریالی که بعد از شمس‌العماره می آید!

با اتمام سریال پر بیننده «شمس العماره» از سه‌شنبه این هفته سریال ترکیه‌ای «حلالم کن» به روی آنتن می‌رود.
 با اتمام سریال «شمس العماره» یکی از سریال‌هایی که به روی آنتن می‌رود، سریال «حلالم کن» است که سه شنبه‌ها به روی آنتن خواهد رفت.
بنابراین گزارش، این سریال 36 قسمتی که محصول کشور ترکیه است در خصوص فردی بزهکار و دارای اعمال مقبوح به نام مراد است که در هنگام گریختن از دست نیروهای پلیس، درب مسجدی به روی او باز شده و همین امر باعث می‌شود مراد در مسیری روحانی و معنوی قرار گیرد. در تمام قسمت‌های سریال حضور پرستاری باعث تحکیم این حالات معنوی می‌شود.
از نکات بارز این سریال آن است که در انتهای هر قسمت، مراد که دچار تغییر در حالات خود شده، در قالب روایات و سخنان پیامبر اکرم(ص) و احادیث قرآنی از اطرافیان خود می‌خواهد همواره در راه مستقیم گام بردارند.
کارگردانی این سریال را «چلیک بِرک سوی» بر عهده دارد و از جمله بازیگران این سریال می‌توان به مرشد آقاباغ (مراد) و آهو گُل اوروک (پرستار) اشاره کرد.
در خلاصه قسمت اول این سریال آمده است: مراد که به همراه دوستش به قصد سرقت وارد منزلی شده، در هنگام خروج از منزل توسط نیروهای پلیس دستگیر شده و به زندان می‌افتد. در زندان یکی از دوستان قدیمی مراد به نام "فرید " با دیدن او به یاد روزی می‌افتد که چگونه مراد باعث شد او به زندان بیفتد و در نتیجه با وارد آوردن ضربه‌ای به سر او باعث می‌شود مراد به کما برود. با کُما رفتن مراد، داستان شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد و ....
علاقه‌مندان می‌توانند اولین قسمت این سریال را در روز سه شنبه 26 آبان ساعت 21:40 از شبکه دو سیما ببینند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر