خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جدیدترین تصمیم آنجلینا جولی !!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1388


جدیدترین تصمیم آنجلینا جولی؛ تصمیمی که می‌تواند باعث پایان رابطه او و براد بشود!!جدیدترین تصمیم آنجلینا جولی؛ تصمیمی که می‌تواند باعث پایان رابطه او و براد بشود!!


در هفته‌ای که گذشت تقریبا در تمامی مجلات معروف دنیا خبری درمورد آنجلینا جولی بود. از رابطه او با براد و جنیفرانیستون گرفته تا تازه‌ترین خبر درمورد...در هفته‌ای که گذشت تقریبا در تمامی مجلات معروف دنیا خبری درمورد آنجلینا جولی بود. از رابطه او با براد و جنیفرانیستون گرفته تا تازه‌ترین خبر درمورد فرزند خواندگی یک دختر.

گویا در سفری که آنجلینا به کشورهای عربی داشته است، تصمیم گرفته است دختری که ملیتی سوریه‌ای دارد را به عنوان هفتمین فرزند خود انتخاب کند.
اما یک نکته وجود دارد؛ این بار براد با این موضوع کاملا مخالف است. آنها همیشه تمام تصمیمات خود را باهم می‌گرفتند اما در این مورد جدید براد تمایلی به این موضوع ندارد.

باید منتظر ماند و دید که آیا این تصمیم یک طرفه آنجی می‌تواند رابطه نه چندان خوب آنها را بدتر بکند یا خیر.

 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر