خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
10 نفر از پولسازترین سوپر مدلهای امسال از نگاه مجله فوربس! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1388
بر این اساس مجله فوربس 10 نفر از پولساز ترین مدلهای دنیا را معرفی کرد که اصلا جای تعجبی نیست که مدلهای برزیلی حضور پررنگی در این آمار را دارند.در چند سال گذشته شاهد این بودیم که بازیگران و دیگر سلبریتی ها تا حدودی جای سوپر مدلها را بر روی کاور مجلات مختلف ,  تبلیغ محصولات کمپانی های مختلف و حتی حضور در فشن شو ها را گرفتند که این زنگ خطری برای آنها بود اما امروزه مدلها دوباره در عرصه پولسازی حضور فعالی پیدا کردند و برگشت آنها فقط بر روی کاور مجلاتی مانند ووگه نبود. شوهای تلویزیونی , طراحی پوشاک , عرضه مارک های آرایشی مانند رنگ مو و ایجاد موسسه های خیریه از اقداماتی بود که سوپر مدلها انجام دادند.

بر این اساس مجله فوربس 10 نفر از پولساز ترین مدلهای دنیا را معرفی کرد که اصلا جای تعجبی نیست که مدلهای برزیلی حضور پررنگی در این آمار را دارند.

 

1- ژیسلی باندچن
 

با در امدی حدود 25 میلیون ذلار در سال نفر اول این فهرست میباشد. ژیسلی باندچن 29 ساله و اهل برزیلی میباشد. وی اکنون همسر تام برادی است. هم اکنون با کمپانی های ورساچی , ترو رلیجیون جینز , دیور و ایبل واچز همکار دارد.

 
2- هایدی کلوم

با در امدی حدود 16 میلیون دلار در سال نفر دوم میباشد. مدل 39 ساله آلمانی اکنون همسر سل و مادر 4 فرزند است. او با ویکتوریا سکرت , پروجکت رانوی همکاری میکند و مدل تبلیغاتی شرکتهای مک دونالد , ال جی و دایت کوک میباشد همچنین کلوم صاحب خط تولید صندلهایش است.

 

3- کیت موس
با در امدی حدود 8.5 میلیون دلار در سال نفر سوم میباشد. مدل 35 ساله انگلیسی امسال چهره ورساچی , لانگ چامپ و دیوید یورمن است. او صاحب خط تولید پوشاک نیز میباشد.
4- آدریانا لیما
با در امدی حدود 8 میلیون دلار در سال نفر چهارم میباشد. مدل 28 ساله برزیلی ویکتوریا سکرت راز موفقیتش را تنها مدیون جذابیت طبیعیش باید دانست. او اکنون همسر یک بسکتبالیست به نام مارکو جاریک است.

 

5- دوتزن کروس
با در آمدی در حدود 6 میلیون دلار در سال نفر پنجم میباشد. دوتزن کروس جدید ترین چهره ویکتوریا سکرت میباشد او هلندی و 24 ساله است. او امسال در امد فراوانی از مانکیند جینز بدست اورد

 

6- الساندرو امبروسیو
با در امدی در حدود 6 میلیون دلار در سال نفر ششم میباشد. در امد وی با دوتزن تفاوت کمی داشت. السندرو امبروسیو 28 ساله برزیلی دیگری است که در این فهرست قرار گرفت. او نیز یکی از مدلهای ویکتوریا سکرت میباشد. سال گذشته او صاحب فرزندی شده بود و الان حدود 3 ماه است که توانسته دوباره در فشن شوها حاضر شود

 
7-ناتالیا وودیانوا

با در امدی در حدود 5.5 میلیون دلار در سال نفر هفتم میباشد. این مدل روسی که از خانواده فقیری بود کارش را با مجله ووگه آغاز کرد. وی الان چهره خط تولید لباس زیر اتام ، کلوین کلین , گورلین و جاکوب استو هم چنین با موسسه خیریه ای همکاری میکند تا بتواند با تهیه پول یک مکان تفریحی را برای مردم فقیر در روسیه بسازد.

 

8- داریا وربوی
با درامدی در حدود 4.5 میلیون دلادر سال نفر هشتم میباشد. این مدل  به چشم خرگوشی شناخته شده است.  او با ووگه , اچ اند ام , آی ویر و روبرتو کاوالی همکاری دارد

 

9- میراندا کر
با در امدی در حدود 3 میلیون دلار در سال نفر نهم میباشد. میراندا کر قرار داد مهمی با شرکت XOXO در این سال داشت که نقش مهمی در درامدش داشته است.

 

10- کارولینا مورفی
با در امدی در حدود 3 میلیون دلار در سال نفر دهم میباشد. وی یک آمریکایی میباشد. او از مدلهای پلی بوی و لباسهای شنا ایلوستریتد میباشد که ممکن بود او را از این قافله عقب بندازد اما قرارداهای مهمی چون بانانا رپابلیک و لرد اند تیلور او را به مقام دهمی در این فهرست رساند
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر