خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گزارش تشییع پیکر رابرت انکه ، دروازه بان تیم فوتبال هانوفر آلمان + عکس - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 26 آبان‌ماه سال 1388گزارش تشییع پیکر رابرت انکه ، دروازه بان تیم فوتبال هانوفر آلمان + عکسدهها هزار تن امروز در مراسم تشییع رابرت انکه ، دروازه بان تیم فوتبال هانوفر آلمان حضور یافتند.


شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی گزارش داد در این مراسم که در استادیوم هانوفر برگزار شد هم تیمی های انکه به وی ادای احترام کردند. دروازه بان سی و دو ساله آلمان روز سه شنبه با پریدن بر روی ریل یک قطار سریع السیر خودکشی کرد

ظاهرا وی از بیماری افسردگی رنج می برد. همسرش گفت انکه برای بروز ندادن مشکلات خود سختی های بسیاری را متحمل شد. وی بسیار مورد علاقه و توجه مردم آلمان بوده است.

برپایه گزارش آسوشیتدپرس ، مارتین کیند ، رئیس باشگاه هانوفر ، در آغاز این مراسم گفت: روبرت انکه هرگز به این ورزشگاه بازنخواهد گشت؛ جایی که او قلب ها را تسخیر کرده بود اما این تنها موفقیت نبود که از او شخصی محبوب ساخته بود، بلکه مردانگی و ویژگی های اخلاقی او موجب محبوبیتش شده بود.

تابوت انکه با رزهای سفید پوشانده شده بود و در مرکز زمین قرار داشت. بسیاری از هواداران لباس مشکی بر تن داشتند همراه با شال سبز و سفید و سیاه باشگاه.

پیش از آغاز مراسم، ترزا، همسر «انکه» ، به همراه یک دوست و جمعی از مسئولان فوتبال آلمان به سوی تابوت او رفتند تا با پیکر این دروازه بان وداع کنند.

بیش از ۴۵ هزار نفر از هواداران، رجال سیاسی و شخصیت های ورزشی آلمان در این مراسم حضور داشتند. دیدار دوستانه تیم های فوتبال آلمان و شیلی که قرار بود شنبه برگزار شود به همبن منظور لغو شده بود.

شماره یک هانوفر بایگانی شد

سران باشگاه هانوفر آلمان برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره رابرت انکه پیراهن شماره یک تیم خود را برای همیشه بایگانی کردند. به نقل از مدیر این باشگاه پس از مرگ رابرت انکه هیچ کس پیراهن شماره یک هانوفر را بر تن نخواهد کرد. بنابراین آخرین بازی که در ترکیب هانوفری ها شماره یک دیده شد بر می گردد به بازی یک هفته گذشته این تیم مقابل هامبورگ. مدیر باشگاه هانوفر در این خصوص به خبرنگار بیلد گفت: انکه سال ها برای باشگاه هانوفر تلاش کرده است.

هر باشگاهی وظیفه دارد از تلاش بازیکنان متعصب خود قدردانی کند و این همان چیزی است که باعث شده بازی خداحافظی بزرگان در دنیای فوتبال متداول شود. متأسفانه باشگاه هانوفر فرصت این را پیدا نکرد که برای قدردانی از زحمات انکه برای او بازی خداحافظی برگزار کند. بنابراین تصمیم گرفتیم برای قدردانی از زحمات انکه و سال ها حضور تأثیرگذار او در درون دروازه هانوفر پیراهن او را برای همیشه قرنطینه کنیم. بنابراین انکه آخرین مرد شماره یک هانوفر خواهد بود و بعد از او دیگر هیچ کس پیراهن شماره یک هانوفر را بر تن نخواهد کرد. باشگاه هانوفر و هواداران این تیم هیچ وقت انکه را فراموش نخواهند کرد و همیشه یاد و خاطر او را زنده نگه خواهند داشت.


 

www.dvbpersian.blogsky.com

مردم در حال ورود به ورزشگاه هانوفر


تابوتی که پیکر روبرت آنکه در آن قرار گرفته در وسط زمین فوتبال ورزشگاه هانوفر قرار گرفته است

www.dvbpersian.blogsky.com

در حال خارج کردن تابوت از داخل زمین چمن فوتبال

www.dvbpersian.blogsky.com

پیکر روبرت آنکه درچمن ورزگاه هانوفر

www.dvbpersian.blogsky.com

ترزا انکه همسر روبرت دانکه

www.dvbpersian.blogsky.com

جمعیت حاضر در ورزشگاه

www.dvbpersian.blogsky.com

www.dvbpersian.blogsky.com

www.dvbpersian.blogsky.comdel.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر