خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دو تجاوز دسته جمعی در تهران ! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 27 آبان‌ماه سال 1388دو تجاوز دسته جمعی در تهران !درحالی که انتشار خبر تجاوز 6 نفر به یک زن 23 ساله در قیامدشت تهران و اخباری مبنی بر تجاوز در لویزان با موج بهت و حیرت افکار عمومی روبرو شد، روزنامه جام جم، روز گذشته در خبری از آزادی 5 نفر از متجاوزین به عنف ساعاتی پس از دستگیری خبر داد.

 

در خبر روزنامه جام جم آمده است که "5 شرور سابقه دار که روز جمعه 15 آبان پس از ربودن یک زن جوان، او را در بیابان های اطراف تهران مورد آزار و اذیت قرار داده بودند دستگیر، اما پس از انتقال به دادسرا آزاد شدند."

 

روزنامه جام جم در ادامه خبر خود به نقل از یک منبع آگاه می افزاید: "با دستگیری تبهکاران و اعتراف صریح آنها به جرم شیطانی، آنان پس از انتقال به شعبه [...] کهریزک تحت بازجویی قرار گرفتند، اما 4 نفر از آنان به نام های ماشاءالله، داوود، محمد و حسن با تشخیص دادرس شعبه بدون قید و شرط آزاد شدند .

 

در گزارش این روزنامه تصریح شده است: "فقط یکی از متهمان به بازداشتگاه منتقل شد که او نیز با پرداخت 20 میلیون تومان به یک وکیل و ارائه کپی کارت ملی، زمینه آزادی خویش را فراهم ساخت و بلافاصله، بازداشتگاه را ترک کرد".

 

به گزارش نوروز، این تجاوز دسته جمعی، تنها دو روز پس از واقعه هولناک تجاوز 6 نفر به یک زن جوان در قیامدشت تهران اتفاق افتاده است. نکته ای که ابعاد تاسف برانگیز این فاجعه را وسعت می بخشد این است که تجاوز دسته جمعی قیامدشت در روز 13 ابان که شهر تهران مملو از نیروهای امنیتی رسمی و غیررسمی بود، اتفاق افتاده است! درحالی که نیروهای امنیتی تمام توان خود را برای سرکوب تجمع مسالمت آمیز سبزها متمرکز کرده بودند، 2 نفر از اراذل و اوباش با ربودن یک زن جوان او را به حوالی قیامدشت برده و پس از ملحق شدن 2 نفر دیگر و دقایقی بعد نیز پیوستن دو رهگذر غریبه! به آنها، زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

 

در حالی که چنین اتفاقات هولناکی به فاصله دو روز در پایتخت رخ داده است، رییس پلیس امنیت تهران بزرگ چند روز پس از حادثه قیامدشت در جمع خبرنگاران حضور می یابد و از این فاجعه اظهار بی اطلاعی می کند!

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر