خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اظهار نظر جنجالی بنیامین درمورد صدا و موسیقی حمید عسکری!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 10 آذر‌ماه سال 1388


اظهار نظر جنجالی بنیامین درمورد صدا و موسیقی حمید عسکری!!

بنیامین بهادری، هم‌زمان با انتشار آلبوم تازه‌اش گفت‌وگویی انجام داد که توی آن حمید عسکری را متهم به ...

بنیامین بهادری، هم‌زمان با انتشار آلبوم تازه‌اش گفت‌وگویی انجام داد که توی آن حمید عسکری را متهم به تقلید کرد، بنیامین (آن موقع که هنوز «کما 2» و البته قطعه «فرشته» منتشر نشده بود) گفت؛ «حمید عسکری باهوش و با سیاست کار کرد، یعنی صدا را از یک جای دیگر گرفت(شادمهرعقیلی)، سبک موسیقی‌اش را هم از یک آدم دیگر... اگر هیچ‌کس هم نداند، خودش می‌داند که سبک موسیقی‌اش تقلید و ادامه سبک بنیامین بود. اتفاقا از این هوشی که دارد، من خیلی خوشحال‌ام!!»، عسکری اما جوابیه‌ای نداد و حرفی دراین‌باره نزد، شاید به‌خاطر احترام به محسن رجب‌پور یا به‌دلیل هم‌کاری‌اش با نیما وارسته که سال 1385 و در آلبوم 85 هم‌کاری موفقی با بنیامین داشته است. حالا که «کما 2» و قطعه «فرشته» که اتفاقا سر آلبوم قرار داده شده و سر ضرب هم شروع به خواندن می‌کند را می‌شنویم و بلافاصله خط آکوردها و نحوه تنظیم‌های آهنگ «خاطره‌ها»‌ی (یا همان «دنیا دیگه مثه تو نداره»)‌ بنیامین به گوش‌مان می‌رسد.
طرفداران دوآتشه حمید عسکری، بدون شک کاملا آچمز شده‌اند و این کمی ناراحت‌‌کننده است که در مقابل حرف و حدیث‌ها بی‌جواب مانده‌اند. قسمت ناراحت‌کننده‌تر ماجرا این است که «کما 2»آلبوم پاپ نسبتا خوبی‌ست و مشخص است روی آن زحمت کشیده شده و فقط کمی هوشمندی ازسوی تهیه‌کنندگان آن لازم داشت که مثلا به‌جای قراردادن قطعه «فرشته»، به‌جای اولین آهنگ آلبوم، قطعه «خنده و گریه» (تراک چهارم) که اتفاقا آهنگ خوبی‌ست و حتی احتمال هیت‌شدن آن وجود دارد را می‌گذاشتند، تا این‌جوری باعث نشود هوادارانِ متواضع حمید عسکری مرتب خودشان را به خنده بزنند، خودشان را به گریه بزنند و بخواهند این تراژدی را فراموش کنند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر