خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
قسمنهای پایانی سریال ویکتوریا جلوتر از شبکه فارسی ۱ از شبکه ... - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 11 آذر‌ماه سال 1388ویکتوریا و انریکهقسمنهای پایانی سریال ویکتوریا را در آذر ماه ۸۸ در شبکه باکو زبان Space tv نگاه کنید


سریال ویکتوریا در اورپا سریال بسیار محبوبی بوده و در مدتی که در اسپانیا پخش میشد بیشترین بیننده رو داشت و حالا چند ماهی میشه که از شبکه Farsi 1 داره پخش میشه. و بین ایرانیها هم جایگاه خوبی پیدا کرده. هر چند که اصلا با فرهنگ ما جور در نمیاد.ولی مردم ما سریال متفاوتی رو که قبلا با دوبله فارسی هیجا ندیده بودن رو دارن تجربه میکنند و برای همین بین ما ایرانی بیشتر محبوب شده.


سریال ویکتوریا


این سریال طول و دراز در باکو هم داره پخش میشه که خب دوبله خیلی بدی داره و صد رحمت به دوبله فارسی 1 خودمان. ولی به هر حال خیلی جلوتر از شبکه فارسی 1 هستش و روایت دو سال بعد رو داره نشون میده که بچه پائولا به دنیا اومده و نزدیک دو سالشه و انریکه و ویکتوریا دوباره با هم زندگی میکنند و جرانیمو هم در شهر مادرید اسپانیا هستش و معلوم نیست چرا از ویکتوریا جدا شده . البته تا به اینجای داستان ( چون در آخر فیلم به هم می رسند )

یادم رفت که بگم قیافه همه این بازیگرها یه جوری تغییر کرده و برای کسانی که این سریال رو دنبال میکنند جالب خواهد بود.


ماهواره : Express-AM1 @ 40° East ( نزدیک ترکست )

شبکه :  Space TV

فرکانس : 11159   . 3333   V

 

زمان پخش سریال ویکتوریا از شبکه Space tv

هر روز ساعت هفت شب و تکرار  ده و نیم صبح فرداش

قسمتهای آخر سریال رو داره نشون میده


سریال ویکتوریا


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر