خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مسافر چاقی که روی صندلی هواپیما جا نشد، سوژه شد! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 آذر‌ماه سال 1388مسافر چاقی که روی صندلی هواپیما جا نشد، سوژه شد! (+عکس)
این تصویر که توسط یکی از مسافران این شرکت هوایی گرفته شده است، در اکثر وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها و چند روزنامه‌ در آمریکا منتشر شده و به این مساله اشاره دارد که...

رسانه‌های ایالات متحده آمریکا اعلام کردند: چاقی و اضافه وزن بسیار زیاد برخی از مسافران معضل بسیار عجیبی برای شرکت‌های هوایی در این کشور به وجود آورده است. به طوری که اکثر این مسافران بر روی صندلی‌های هواپیماها جا نمی‌شوند!

یکی از روزنامه‌های آمریکا نوشت: بر اساس یک تصویر گرفته شده از یک مسافر چاق که مسافر یکی از شرکت‌های هوایی در این کشور بود، مشخص شد که این فرد به دلیل اضافه وزن بسیار زیادش قادر نیست بر روی صندلی جا شود و خود را به سختی بر روی صندلی هواپیما جا کرده است.
  
 
شبکه گزارش شبکه خبری فاکس نیوز آمده است: این تصویر که توسط یکی از مسافران این شرکت هوایی گرفته شده است، در اکثر وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها و چند روزنامه‌ در آمریکا منتشر شده و به این مساله اشاره دارد که این شرکت‌های هوایی هیچ راهکاری برای این افراد بسیار چاق و دارای اضافه وزن ندارند.
به گزارش این شبکه خبری، چنین مساله پیش پاافتاده‌ای بسیار خنده‌دار و مضحک است و شرکت‌های هوایی آمریکا باید برای حل این مساله و اختصاص یک جایگاه مخصوص برای افراد چاق و دارای اضافه وزن فکری کنند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر