خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سفر میلیونی همسر پادشاه سعودی به ترکیه...(+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 آذر‌ماه سال 1388سفر میلیونی همسر پادشاه سعودی به ترکیه؛ اجاره 30ماشین برای همراهان در روز اول!! (+عکس)

گفته می شود همسر پادشاه آل سعود این سفر را با یک هواپیمای اختصاصی انجام داد و به ...

خانم "حصه شعلان" همسر "ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود" پادشاه عربستان سعودی اخیرا سفر ده روزه ای با هدف گردشگری به کشور ترکیه انجام داد که حدود یک میلیونی دلار هزینه در بر داشته است.
گفته می شود همسر پادشاه آل سعود این سفر را با یک هواپیمای اختصاصی انجام داد و به جز خودش و تعداد اندکی همراه ، هیچکس دیگری در هواپیما نبود.
او پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی استانبول، بلافاصله دستور داد 26 خودروی بسیار شیک و گرانقیمت برایش اجاره کنند تا در طول این سفر او و همراهانش را اسکورت کنند. اجاره این 26 خودرو بیش از 120 هزار یورو برای همسر "ملک عبدالله" هزینه در بر داشت.
 
 
خانم "حصه شعلان" علاوه بر این خودروها، چهار خودروی باری نیز اجاره کرد تا وسایل، اثاث و دیگر اسباب او و همراهانش را در طول این ده روز جابجا کند. 
در همین راستا بسیاری از روزنامه های چاپ با تأیید این خبر و انتشار مطالبی در این باره، فاش کردند که همسر پادشاه عربستان در این سفر به جای رفتن به هتل، کاخ تاریخی "گراگان" که یکی از آثار باستانی ترکیه است را با مبلغی هنگفت و نجومی اجاره کرد تا به همراه همراهانش این ده روز را در آن بخوابند. اجاره کاخ "گراگان" برای همسر پادشاه سعودی، هر شب 35 هزار یورو هزینه در برداشته است.
 
 
این مطبوعات ترکیه که بدون شک از گردشگران سعودی به ویژه اعضای خاندان آل سعود لذت و بهره می برند، در پایان مطالب منتشره، تعجب شدید خود از این ولخرجی را اعلام کرده و نوشتند: با توجه به اینکه تمام کشورهای جهان و از جمله عربستان سعودی طی یکی دو سال گذشته از بحران جهانی اقتصاد به شدت رنج می برند و این بحران بر شهروندان کشورهای آسیب دیده از این بحران جهانی تأثیر بسیار منفی گذاشته، جای تعجب است که یک شاهزاده سعودی دست به چنین ولخرجی بزند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر