خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زنده ماندن نوزاد 22روزه پس از سقوط از ساختمان 3طبقه!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 15 آذر‌ماه سال 1388


زنده ماندن نوزاد 22روزه پس از سقوط از ساختمان 3طبقه!!

روز گذشته ساکنان خیابان «ویلبور» از سقوط یک نوزاد 22 روز از بالکن یک ساختمان سه طبقه خبر داده و پس از آن ماموران آتش‌نشانی و اورژانس بلافاصله...

 مقامات اورژانس مرکزی ایالت «کالیفرنیا» اعلام کردند: روز گذشته یک نوزاد 22 روزه پس از سقوط از ارتفاع 10 متری به طرز معجزه‌آسایی زنده ماند. 
«چارلز توماس» ـ رییس آتش‌نشانی منطقه «کانتراکوستا» در ایالت «کالیفرنیا» ـ در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز، عنوان کرد: روز گذشته ساکنان خیابان «ویلبور» از سقوط یک نوزاد 22 روز از بالکن یک ساختمان سه طبقه خبر داده و پس از آن ماموران آتش‌نشانی و اورژانس بلافاصله به محل اعزام شدند.
وی خاطر نشان کرد: این حادثه در ساعت 11:40 به وقت محلی رخ داد و این نوزاد در ساعت 12 به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شد.
همچنین بر اساس اعلام نظر پزشکان اورژانس، این نوزاد تنها از ناحیه کمر و دست‌هایش دچار کوفتگی شد و آسیب جدی به وی وارد نیامده است.
بر اساس اعلام روزنامه‌ های محل ایالت «کالیفرنیا» این نوزاد 22 روزه به صورت معجزه آسایی زنده مانده است.
همچنین تحقیقات در رابطه با چگونگی سقوط این نوزاد از بالکن این ساختمان توسط ماموران پلیس ایالتی ادامه دارد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر