خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عروس رفته آپاندیس عمل کنه!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 17 آذر‌ماه سال 1388


عروس رفته آپاندیس عمل کنه!!

از نکات جالبی که برای کارکنان بیمارستان شده بود، حضور همراهان و آشنایان عروس در راهروهای بیمارستان و اطراف اطاق عمل بوده که...
 

رئیس بیمارستان 17شهریور شهرستان آمل از حضور عروس کم شانسی در شب جشن حنابندانش به علت درد شکم در این بیمارستان خبر داد.
دکتر شهرام کاشانی یکشنبه شب در آمل اظهار داشت: از قرار معلوم این عروس جوان در جشن خودش دچار درد شکم شدید شده بود که با همان لباس عروس به این بیمارستان منتقل می‌شود.
وی افزود: پس از معاینه اولیه پزشک حاضر در بخش مشخص شد این عروس دچار التهاب آپاندیس یا همان آپاندیست شده است.
رئیس بیمارستان 17 شهریور آمل تصریح کرد: بلافاصله با دستور پزشک این عروس تحت عمل جراحی برای خارج شدن آپاندیست قرار می‌گیرد.
کاشانی گفت: البته این عروس پس از انجام عمل وچند ساعت استراحت به منزل خود و جشن برگشت داده می شود که پس از پایان مراسم مجددا برای بستری شدن به بیمارستان مراجعت می‌کند.
از نکات جالبی که برای کارکنان بیمارستان شده بود، حضور همراهان و آشنایان عروس در راهروهای بیمارستان و اطراف اطاق عمل بوده که با اشغال کردن مسیرها، عکس‌های یادگاری از هم می‌گرفتند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر