خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عکس های افتتاح نمایشگاه عکس هدیه تهرانی با حضور هنرمندان سینما - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 20 آذر‌ماه سال 1388


عکس های افتتاح نمایشگاه عکس هدیه تهرانی با حضور هنرمندان سینما


نمایشگاه عکس هدیه تهرانی دیروز در میان استقبال گسترده سینماگران، هنرمندان و دانشجویان رشته‌های هنری در خانه هنرمندان افتتاح شد.


مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس‌های تهرانی دیروز با حضور هنرمندان، سینماگران، دانشجویان و علاقمندان به هنر در خانه هنرمندان برگزار شد، سیف‌الله صمدیان، بهمن فرمان‌آرا، تهمینه میلانی، سیدجمال ساداتیان، حبیب رضایی، بهنوش بختیاری، بهاره رهنما، مرضیه برومند و امیرحسین صدیق در نخستین روز برگزاری این نمایشگاه در میان ازدحام و شلوغی چند ساعته از آثار تهرانی دیدن کردند.


مراسم افتتاحیه با حضور این بازیگر سینما ساعت 16 شروع شد و تا ساعت 20 ادامه داشت، 400 قطعه عکس با موضوع آب، برگ، ماهی و خرچنگ در این نمایشگاه عرضه شده است. تهرانی هر روز ساعاتی را در نمایشگاه حضور خواهد داشت و به پرسش‌های بازدیدکنندگان پاسخ می‌دهد. ویدئو‌آرت‌های تهرانی هم در سالن انتظامی نمایش داده می‌شوند.

پیام ایرایی دستیار اجرایی این نمایشگاه گفت: برای برگزاری نمایشگاه "آبان‌گان" 20 روز تلاش شبانه‌روزی داشته‌ایم، این عکس‌ها حاصل چهار سال جستجوی تهرانی است، او برای چاپ عکس‌ها حساسیت فراوان داشت و آثاری که در نمایشگاه عرضه شده بهترین‌های مجموعه عکس‌های این بازیگر است.


وی ادامه داد: انتخاب عکس‌ها، طراحی قاب‌ها و صحنه‌پردازی قانونمند و حساب شده اتفاق افتاده است، عکس‌ها شناسنامه و امضا دارند و می‌توان نگاه هنری  تهرانی را در آنها دید.

عواملی که با تهرانی برای برپایی این نمایشگاه همکاری کرده‌اند عبارتند از علی تبریزی: مدیر اجرایی، علی بوستان: طراح گرافیک، موسیقی: بردیا کیارس، ویدئو: علی تبریزی، هدیش شاملو، دستیاران اجرا: پیام ایرایی، ریحانه مهرابی، رضا رخشانی‌مقدم، ارمغان بوستان.

آبان‌گان یادگاری از پیشینیان است، در روز دهم آبان‌ماه ایرانیان جشن می‌گرفته‌اند، آبان‌گان نام دیگر صور آنهیته است، بانوی آبهای روی زمین و نگهبان پاکی و بی‌آلایشی درزمین.


بر ای دیدن عکس ها در اندازه اصلی  بر روی عکس های کوچک کلیک کنید

اختصاص همزمان تمام گالری ها و تراس خانه هنرمندان به نمایشگاه عکس های هدیه تهرانی با عنوان آبان گان

انتظار علاقه مندان در پشت درب خانه هنرمندان جهت ورود به نمایشگاه عکس آبان گان

انتظار باز دیدکنندگان جهت حضور هدیه تهرانی

انتظار باز دیدکنندگان جهت حضور هدیه تهرانی

هدیه تهرانی و استقبال پر شور علاقمندان

هدیه تهرانی و استقبال پر شور علاقمندان

عبور هدیه تهرانی در میان انبوه حاضران

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران با عنوان آبان گان

فروش تقویم مجموعه عکس های هدیه تهرانی در نمایشگاه

نمایش و نحوه ارائه جدید عکس ها در نمایشگاه عکس های هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران

حضور هدیه تهرانی در آخرین دقایق نمایشگاه و گرفتن عکس یادگاری توسط هواداران

حبیب رضایی بازیگر سینما در حال دیدن لیست قیمت عکس های نمایشگاه

تهمینه میلانی و سارا خوئینی ها در نمایشگاه عکس هدیه تهرانی

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه عکس هدیه تهرانی در خانه هنرمندان ایران
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر