خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عکس تمام زنانی که برلوسکونی با آنها در ارتباط بوده!!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 24 آذر‌ماه سال 1388http://i.aksalser.com/u090507/259743899.jpgسیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا طی روزهای اخیر به فردی جنجال ساز تبدیل است. برلوسکونی که بیش از 70 سال از عمر او می گذرد نسبت به نهاد خانواده کوچکترین پایبندی و تعهدی ندارد. اخیرا مسئله طلاق برلوسکونی از همسرش در نشریات ایتالیایی جنجال ساز گردیده است. همسر برلوسکونی بارها وی را به سبب استفاده از زنان بدنام در عرصه سیاست مورد نکوهش قرار داده است.

اخیرا نخست وزیر ایتالیا اعلام کرده است که زندگی مشترک او و همسرش، ورونیکا لاریو خاتمه یافته است. رسانه های ایتالیا به شکل گسترده ای، خبر درخواست طلاق ورونیکا لاریو را پوشش دادند. در عین حال نخست وزیر ایتالیا سعی دارد مسئله طلاق خود و همسرش را عادی جلوه دهد.

افراد زیادی بودند که به دلیل ارتباطشان با سیلویو به پست‌های سیاسی ایتالیا دست پیدا کردند که در این میان مانکن‌ها و هنرپیشه‌های زن بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند.

به گزارش سرویس بین الملل فرارو، دیلی تلگراف در گزارشی با عنوان "زنان برلوسکونی" به جنجالهای این مرد ایتالیایی پرداخته است.

بنابر نوشته‌ی مطبوعات ایتالیا، ورونیکا لاریو، همسر ۵۲ ساله‌ی برلوسکونی در ایمیلی که برای خبرگزاری ایتالیایی "آنسا" فرستاده بود، اعتراض خود را نسبت به علاقه‌ی همسرش به زنان جوان و زیبا اعلام کرده بود. محرک این اعتراض، لیست نامزدهای معرفی شده از سوی برلوسکونی برای انتخابات پارلمانی اتحادیه‌‌ی اروپا بودند.

همسر برلوسکونی در ایمیل خود نوشته بود: «من و فرزندانم از این زد و بندهایی که تنها در خدمت سرگرم کردن فرمانروا هستند، حمایت نمی‌کنیم. ما تحمل می‌کنیم.» او سپس افزوده بود که برلوسکونی از سندروم ناپلئونی رنج می‌برد"ورونیکا لاریو"، 52 ساله که به مدت بیست سال زن برلوسکونی و مادر سه فرزند اوست. برلوسکونی نخستین بار زمانی که هنوز از اولین همسر خود جدا نشده او بود، ورونیکا را با ظاهری نامناسب روی صحنه دید. (AP)


"نومی لتیزیا "، 18 ساله و دانش آموز مدرسه . حضور برلوسکونی در جشن تولد 18 سالگی وی که با هدیه دادن یک گردبند الماس و 6000 یوروی طلا همراه بود، بسیار خبرساز شد. (AP)


باربارا ماترا "، تنها زنی که نهایتاً نامش در حزب نخست وزیر ایتالیا باقی ماند. او بیشتر با عنوان دختر شایسته ایتالیا و برنامه های موفق تلوزیونی اش شناخته می شود. (GETTY / EPA)
"کامیلا فرانتی" هنرپیشه 30 ساله که پس از جنجال های بسیار نامش از حزب نخست وزیر خط خورد. او عکس های زیادی برای تقویم ها و مجله های گوناگون گرفته است و در برنامه های اپرا شرکت داشته. (AP)"آنجلا سوزیو " 31 ساله که 2 سال پیش عکس غیر اخلاقی او و برلوسکونی سر و صدای زیادی به پا کرده بود، شانس خود را به عنوان نامزد عضویت در پارلمان اروپا از دست داد. (EPA)"الونورا گاگیولی "، 29 ساله، ستاره تلوزیون که عکس های او در اینترنت طرفداران زیادی دارد. او سال گذشته نامش بسیار در کنار برلوسکونی شنیده شده است. (EPA)"مارا کارفاگنا " مدل و دختر برتر ایتالیا، از آنجا که هرگز عکسی مستهجن نداشته، به عنوان وزیر "فرصت‌های برابر " در دولت ایتالیا انتخاب شد. دو سال پیش برلوسکونی در ضیافت شام از وی تمجید کرده بود و به دنبال آن همسر برلوسکونی اعلام داشت که به خاطر این رفتارهای غیراخلاقی باید از او عذرخواهی شود. (AP/GETTY)"النورا و اما دویوو" دوقلوهای 27 ساله ای که در شبکه های تلوزیونی برلوسکونی بسیار مشهور شده اند و موقعیت های زیادی در اختیارشان قرار داده شده است. (EPA)"النا روسو" 35 ساله اکنون یکی از چهره های مطرح تلوزیون ناپل است که از دولت برلوسکونی برای حل بحران زباله قدردانی کرده است


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر