خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زن 32ساله‌ای که 9ماه نمی‌دانست باردار است، در دستشویی زایمان کرد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 24 آذر‌ماه سال 1388زن 32ساله‌ای که 9ماه نمی‌دانست باردار است، در دستشویی زایمان کرد!!


همه چیز یکدفعه اتفاق افتاد. اول تصور کردم آنچه بیرون آمد بخشی از اعماء و احشای بدنم بوده، اما سپس یک ...
 
یک زن اهل وینی پگ کانادا، نوزاد خود را در دستشویی منزلشان بدنیا آورد.
این مادر 32 ساله که "هدر ریچارد" نام دارد، بدلیل چاقی و وزن زیاد، هیچگاه متوجه بارداری خود نشده بود و حتی تا روز قبل از زایمان، زندگی عادی خود را ادامه می‌داده است. اما آنروز با احساس درد شدید و دل پیچه، به دستشویی می‌رود.
هدر می‌ گوید:" همه چیز یکدفعه اتفاق افتاد. اول تصور کردم آنچه بیرون آمد بخشی از اعماء و احشای بدنم بوده، اما سپس یک نوزاد پسر را در کاسه توالت مشاهده کردم.
وی که بشدت شوکه شده بود، شروع به جیغ کشیدن کرد و همه اعضای خانواده خبر دار شدند.
از بخت خوب او ، مأموران پلیس مخفی کانادا، در همان منطقه سرگرم تعقیب یک خلافکار بودند و با شنیدن سرو صدا، بلافاصله خود را به منزل آنها رساندند.
دو مأمور مذکور، با اطلاعاتی که داشتند، شروع به دادن نفس مصنوعی و انجام عمل سی پی آر به نوزاد کردند و توانستند، جان او را نجات دهند. بلافاصله چند دقیقه مأموران اورژانس نیز سر رسیده و نوزاد را که بدلیل افتادن در کاسه توالت دچار شکستگی استخوان شده بود، به بیمارستان منتقل کردند.

به گفته پزشکان، هر دوی آنها هم اکنون در وضعیت مناسبی بسر می برند.
این درحالیست که هدر، پیش از این سه زایمان ناموفق داشته و پزشکان به او گفته بودند که هیچگاه نباید باردار شود.
گفته می‌شود، هویت مأموران فداکار پلیس، به خاطر نوع مأموریت کاری آنها، پوشیده خواهد ماند.
خانواده نوزاد که Isaiah نام دارد، از اقدام سریع و بموقع پلیس در نجات جان او تقدیر کردند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر