خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اتفاقات پر هیجان مراسم اهداء جوایز فشن شوی انگلیس 2009 (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 29 آذر‌ماه سال 1388اتفاقات پر هیجان مراسم اهداء جوایز فشن شوی انگلیس 2009 (+عکس)


وقتی کارن برای اهدا جایزه "گریس کادینگتون" به روی سن رفت ، در حال رد شدن از جایگاه ارکستر ، ناگهان از روی سن پایین افتاد. او می گوید:" باور نمی کنم که چنین اتفاقی در این شب برایم افتاده باشد

طی مراسم اهداء جوایز فشن انگلیس خبرهای شگفت انگیزی اعلام شد ؛ کریستوفر بیلی ، طراح برندهای معروفی مانند "بیوربری" و  BFC  اعلام کرد که بیوربری لباس های پاییزه خود را برای بار دوم در لندن به نمایش خواهد گذاشت.
 
ویکتوریا بکهام نیز گفت که در مراسم شوی لباس  BFC‌نقش فعال تری خواهد داشت و قرار است برای طراحی این لباس ها از طراحان جوان استفاده کند.

در این مراسم کریستوفر کین بخاطر ارائه طرح های BFC جایزه گرفت ، کیت موس نیز جایزه بهترین مدل افتخاری ، پیتر پیلوتو برنده بهترین استعداد طراحی ، جورجیا می نیز به عنوان بهترین مدل انتخاب شدند. وی برای گرفتن جایزه اش روی سن رفت و گفت :"‌از کمپانی BFC خیلی متشکرم که مرا به عنوان یکی از مدل هایش انتخاب کرد. از مادرم نیز به خاطر راهنمایی هایش متشکرم".

اما برنده واقعی آن شب کسی نبود جز "کارن السون" ؛  وقتی کارن  برای اهدا جایزه "گریس کادینگتون" به روی سن رفت ، در حال رد شدن از جایگاه ارکستر ، ناگهان از روی سن پایین افتاد. او می گوید:" باور نمی کنم که چنین اتفاقی در این شب برایم افتاده باشد. این بدترین حادثه ای است که می تواند برای کسی رخ بدهد و من هیچ وقت آن را فراموش نمی کنم. " بعد از این حادثه وی را به اتاقی بردند و اورژانس به مداوای زخم های وی پرداخت. 
 
ویکتوریا بکام و کیت موس مانکن معروف
 
 
ویکتوریا بکهام در فشن شوی انگلیس
ویکتوریا بکام
 
 
کیت موس در فشن شوی انگلیس
کیت موس
 
 
ناتالیا ودیانوا مانکن معروف
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر