خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مادری که دخترش را از 12سالگی به مردان کرایه می‌داد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 9 دی‌ماه سال 1388مادری که دخترش را از 12سالگی به مردان کرایه می‌داد!!در حادثه ای تکاندهنده یک زن 46 ساله اهل نیویورک آمریکا دختر خود را در ازای کرایه عقب افتاده به صاحب خانه اش فروخت.
مقامات فدرال گفتند: خانم «لیندا اوکونور» دختر نوجوان خود را برای رابطه جنسی در اختیار صاحب خانه اش قرار داده تا به این وسیله کرایه عقب افتاده خود را جبران کند.
این زن آمریکایی روز یک شنبه گذشته به اتهام فروش دخترش و جرایم مربوط به پورنوگرافی دستگیر شد.
«دین ساکو»، 46 ساله و صاحب خانه قبلی لیندا نیز به جرم برقراری رابطه جنسی اجباری با دختر وی دستگیر شده است.
دختر لیندا به مقامات گفت: مادرش از صحنه‌های مربوط به تجاوز ساکو –صاحب خانه– عکس برداری کرده و از سوی دیگر صاحب خانه تهدید کرده که در صورت تسلیم نشدن در برابر خواسته‌های وی، کشته خواهد شد.
به گفته این دختر، فرد صاحب خانه دست کم 5 مرتبه وی را به برقراری رابطه نامشروع وادار ساخته است.
لیندا همچنین متهم است که دو بار در سال‌های 2006 و 2007 در حالی که دخترش 12 سال سن داشته، وی را به افراد غریبه در یک هتل فروخته است.
این گزارش حاکی است: لیندا در دسامبر 2006 دخترش را در ازای 150 دلار به مردی 40 ساله در یک هتل فروخت و همین اقدام را در مورد مرد دیگری نیز به اجرا گذاشت.
لیندا و صاحب خانه اش اکنون در انتظار حضور در دادگاه به سر می‌برند.

 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر