خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تلاش برای حضور فیلم زهرا امیرابراهیمی در جشنواره فجر!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 12 دی‌ماه سال 1388تلاش برای حضور فیلم زهرا امیرابراهیمی در جشنواره فجر!!


در این فیلم "زهرا امیر ابراهیمی" بازیگر جنجالی سریال نرگس به ایفای نقش پرداخته که ظاهرا یکی از دلایل ...علیرضا سجادپور مدیر کل اداره نظارت وارزشیابی ارشاد از احتمال رفع توقیف فیلم سینمایی "سفر به هیدالو" به کارگردانی مجتبی راعی خبر داد.
در این فیلم "زهرا امیر ابراهیمی" بازیگر جنجالی سریال نرگس به ایفای نقش پرداخته که ظاهرا یکی از دلایل توقیف این فیلم بوده است.
گفتنی است زهرا امیر ابراهیمی چندی پیش بدلیل انتشار فیلم غیر اخلاقی‌اش به خارج ازکشور گریخت و با یاری شبنم طلوعی از دیگر هنرپیشه‌های ایرانی در نمایشی ضدایرانی اسلامی به ایفای نقش پرداخت.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر