خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زن عجیبی که شام را آماده کرد، به بیمارستان رفت، زایمان کرد و ...!!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 15 دی‌ماه سال 1388


زن عجیبی که شام را آماده کرد، به بیمارستان رفت، زایمان کرد و برگشت بشقاب‌ها را شست!!یک زن انگلیسی که غذای شب سال نو میلادی را آماده کرده بود، چند ساعت بعد از زایمان نوزاد خود در بیمارستان، به خانه بازگشت و بشقاب‌ها را شست.
به گزارش روزنامه القبس، این زن 29 ساله در روز سال نو میلادی بوقلمون را در فر قرار داده است. او در ساعت 12:35 دقیقه ظهر به بیمارستان رفت و در ساعت 1:45 دقیقه بعد از ظهر نوزادش را به دنیا آورد. این زن ساعت 3 بعد از ظهر به خانه بازگشت و نوزادش را در تختخواب خود قرار داد.
زن انگلیسی 3 فرزند دیگر هم دارد. او در این باره گفت: کسی باور نکرده که او بعد از زایمان نوزادش به این سرعت به خانه بازگشته است. این زن تمایل داشته که شام شب عید را صرف کند. این درحالی است که شوهرش او را زن منحصر به فردی نامیده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر