خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گران ترین درخت کریسمس جهان (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 16 دی‌ماه سال 1388


گران ترین درخت کریسمس جهان

مردم کشورهای مختلف جهان با نزدیک شدن کریسمس به منظور شادی، جذب گردشگر، جمع آوری اعانه برای نیازمندان و کودکان یتیم دست به کارهای جالبی می زنند.یکی از این کارها ، ساخت درخت طلایی کریسمس با وجود رکود اقتصادی در سطح جهان است.

ژاپنی ها در آستانه سال نو میلادی از گران ترین درخت کریسمس دنیا ، پرده برداشتند.

ژاپنی ها، درختی را که از 24 کیلو طلا ساخته و با 240 قطعه الماس و مروارید به وزن بیش از 21 کیلو تزئین شده است امروز رونمایی کردند. درخت طلایی که 150 میلیون «ین» می ارزد در جواهرفروشی «گینزا تاناکا» شهر «ازاکا» به فروش گذاشته شد.

سال گذشته میلادی نیز بلندترین درخت کریسمس دنیا در آستانه سال نو میلادی ، در «ریودوژانیرو» برزیل به نمایش درآمد. این درخت که در آب، شناور بود 37 متر بلندا داشت و با سه میلیون چراغ، روشن شده بود.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر