خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
23عمل برای برداشتن یک غده سرطانی اسفنجی شکل! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 22 دی‌ماه سال 138823عمل برای برداشتن یک غده سرطانی اسفنجی شکل! (+عکس)


یکی از پرستاران این کودک 12 ساله در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور،
در این باره گفت...


رسانه‌های آمریکا اعلام کردند: پزشکان یک بیمارستان در «بوستون» ایالت «میامی» موفق شدند، پس از انجام 23 عمل یک غده سرطانی اسفنجی شکل را از صورت یک پسر بچه 12 ساله ویتنامی خارج کنند.

«اولوین والتر» یکی از پرستاران این کودک 12 ساله در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور، در این باره گفت: «سان فام» کودک 12 ساله اهل «ویتنام» است. او یتیم است و پیش از اینکه تحت عمل قرار گیرد ، وضعیت خوبی نداشت.

وی خاطرنشان کرد: این کودک توسط خیرین یک موسسه که متعلق به یک نیکوکار «اتاوایی» است ، در یک یتیم‌خانه در شرق «ویتنام» یافت شد.

همچنین برای عمل این کودک 750 هزار دلار توسط این موسسه خیریه جمع‌آوری شد و پزشکان بیمارستان کودکان «بوستون» در نهایت موفق شدند در 23 عمل ، این غده سرطانی اسفنجی شکل را از صورت این کودک 12 ساله خارج کنند. او هم اکنون و در آستانه 13 سالگی می‌تواند به راحتی بخندد و دهانش را باز و بسته کند.

به گزارش شبکه خبری سی‌بی‌اس ، بر اساس اعلام پزشکان بیمارستان، این غده به اندازه یک توپ فوتبال بوده و بیش از 70 درصد از صورت این کودک را گرفته بود.

با این حال ، اگر چه اکثریت حجم این غده از صورت این کودک ویتنامی خارج شده است ، اما عمل‌های دیگری نیز باید صورت گیرد تا پزشکان تمامی این غده را از صورت وی خارج کنند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر