خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه های پخش کننده 67 امین مراسم گلدن گلوب - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 26 دی‌ماه سال 1388
شبکه های پخش کننده 67 امین مراسم گلدن گلوب
در ابتدا توضیحی درباره ی این مراسم :

جایزه گلدن گلوب ( Golden Globe Award) نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. این جایزه برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت.(اولین سری این مراسم در سال 1940 برگزار شد) مهم‌ترین جایزه آکادمی با نام «بهترین فیلم» یکی از مهم‌ترین رقابت‌های فیلم‌سازان محسوب می‌شود. همچنین جایزه «یک عمر فعالیت هنری» یکی از مهم‌ترین جوایز گلدن گلوب است که هرسال به یکی از بزرگان عرصه سینما و تلویزیون آمریکا داده می‌شود. گفتنی است که این جایزه برای فیلم و یا برنامه تلویزیونی خاصی اهدا نمیشود و تنها برای یک عمر فعالیتهای هنری بزرگان سینما و تلویزیون آمریکا اهدا می‌شود.
جوایز گلدن گلوب معمولاً معیار خوبی برای پیش‌بینی فیلم‌های راه‌یافتنی به جوایز اسکار است.
از نظر تماشاچی این مراسم بعد از اسکار و گرمی در رده ی سوم قرار دارد.
مریل استریپ و جک نیکلسون و آنجلا لنزبری هر کدام با شش جایزه رکور دار هستند.

در مورد مراسم امسال:

مراسم امسال در روز یکشنبه 17 ژانویه(معدل بامداد دوشنبه 28 دی به وقت ایران) در هتلی در بورلی هیلز(Beverly Hilton Hotel) برگزار می شود.

لیست رسمی نامزدهای مراسم امسال را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

اشخاصی که در این مراسم به عنوان اهداکننده جوایز حضور خواهند داشت:


Felicity Huffman, Samuel L. Jackson, Helen Mirren,Amy Adams, Christina Aguilera, Jennifer Aniston, Halle Berry, Josh Brolin, Gerard Butler, Cher, Chace Crawford, Cameron Diaz, Colin Farrell, Harrison Ford, Jodie Foster, Jennifer Garner, Matthew Fox, Mel Gibson, Tom Hanks, Neil Patrick Harris, Kate Hudson, Nicole Kidman, Ashton Kutcher, Taylor Lautner, Sophia Loren, Paul McCartney, Amy Poehler, Julia Roberts, Mickey Rourke, Zoe Saldana, Kiefer Sutherland, Olivia Wilde, Kate Winslet, Reese Witherspoon , Sam Worthington, Robert De Niro,Leonardo DiCaprio

جایزه مخصوص امسال نیز به مارتین اسکورسیزی داده خواهد شد.در جهت ترکست کانالهای e2 و CNBC-E مراسم را همراه با فرش قرمز از ساعت 03:30 بامداد پخش می کنند.


در جهت نیلست و عرب ست نیز کانال Mbc4 این مراسم را هر ساله پخش میکند که البته امسال نیز همانند سالهای قبل بطور رسمی اعلام نکرده است.در سالهای گذشته این شبکه تنها مراسم اصلی را که از ساعت 04:30 شروع می شود پوشش داده است.

در هاتبرد کانال !E فقط فرش قرمز را پوشش میدهد از ساعت 02:30 بامداد.(این شبکه کارتی می باشد)


اخبار مرتبط :

شبکه های پخش مستقیم مراسم اهدای جوایز Golden Globe 2010
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر