خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
"پاداش" کمال تبریزی توقیف شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 29 دی‌ماه سال 1388سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر توقیف فیلم سینمایی "پاداش" به کارگردانی کمال تبریزی را تایید کرد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در نشست خبری با دبیران جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر، فیلم، موسیقی و هنرهای تجسمی فجر به پرسش‌های نمایندگان رسانه‌ها پاسخ ‌داد.

در این جلسه حسینی با اشاره به توقیف فیلم سینمایی "پاداش" گفت: وقتی فیلمی معیارها و موازین ارزشی را رعایت نکند قطعا توقیف می‌شود و ما در این موارد تسامح و مصالحه نمی‌کنیم و قانون را کنار نمی‌گذاریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: ما با هنرمندان تعامل داریم و حل مشکل آنها در برنامه‌های ما است اما در این راه قانون را در نظر می‌گیریم، وضعیتی که برای نمایش بعضی فیلم‌ها در جشنواره امسال به وجود آمد به سلیقه داوران بستگی داشت و آثاری که مشکل اکرانشان حل شد از نظر قانونی مسئله‌ای نداشتند.

فیلم سینمایی "پاداش" به تهیه‌کنندگی مهدی کریمی قرار بود در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر روی پرده برود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر