خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ثانیه شماری برای جدایی آنجلینا جولی و براد پیت!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 7 بهمن‌ماه سال 1388ثانیه شماری برای جدایی آنجلینا جولی و براد پیت!! (+عکس خانه‌شان در لس‌آنجلس)


شب گذشته نیز اتومبیل هردوی آنها در خانه‌شان در لس‌آنجلس دیده شده است. همین موضوع باعث شده است که...


برادر براد پیت در این اواخر از این ستاره سینما خواسته تا از جولی جدا شود چرا که ادامه زندگی با او میتواند موجب از هم پاشیدگی خانواده پیت شود.
این در شرایطی است که پیت دراین هفته در برنامه کمک به زلزله زدگان هاییتی در لس انجلس حاضرشد اما انجلینا در نیویورک در یک برنامه عکاسی شرکت کرده بود.در گزارش مجزایی در هفته گذشته اشاره شده بود که این زوج به وکیل شناخته شده ای در بورلی هیلز مراجعه کرده وبرای مشخص شدن تمامی جوانب جدایی شان سندی 350 میلیون دلاری را امضا کرده اند.
داگ برادر 41 ساله براد معتقد است ادامه زندگی این زوج می تواند شرایط را برای خانواده پیت که اختلافات شدیدی با عروس شان دارند سخت تر از گذشته کند.
 به دنبال بالا گرفتن این اختلافات بود که این زوج کریسمس بدی را سپری کردند و انجلینا حاضر نشدتا با خانواده براد پیت دیداری داشته باشد وهمسر و بچه‌هایش را در شب سال نو تنها گذاشت .آنها همچنین بر سر قبول  سرپرستی کودک هفتم دچار اختلاف شده‌اند. جولی خواهان قبول سرپرستی کودکی عراقی از سوریه شده بود ولی پیت اصرار دارد که شش بچه برای یک خانواده کافی است.
از سوی دیگر جین مادر براد پیت که از ابتدا با زندگی مشترک پسرش و جولی مخالف بود همچنان با جنیفر انیستون همسر اسبق پیت ارتباط خانوادگی دارد و اصرار پیت برای نقل مکان به نیواورلئان و زندگی در نزدیکی خانواده اش با مخالفت شدید جولی روبرو شده است.
 هنوز بسیاری از دوستان و نزدیکان آنجی و براد این جریان را قبول نکرده اند و اعلام کردند که این دو هیچ مشکلی بایکدیگر ندارند و به زندگی خود ادامه خواهند داد.
شب گذشته نیز اتومبیل هردوی آنها در خانه‌شان در لس‌آنجلس دیده شده است. همین موضوع باعث شده است که تا حدودی از میزان شایعات کاسته شود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر