خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
خیانت برد پیت به آنجلینا جولی و تماس با جنیفر آنیستون!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 12 بهمن‌ماه سال 1388خیانت برد پیت به آنجلینا جولی و تماس با جنیفر آنیستون!! (+عکس)

پس از خبرها و حاشیه‌های بی‌شماری که درمورد رابطه آنجلینا جولی و برد پیت شنیده میشد، حالا مجله معروف OK شروع به حاشیه سازی جدیدی کرده است.
این مجله مدعی شده است برد پیت این روزها از آنجی سرد شده است و رابطه این زوج رویایی هالیوود دیگر آن گرمای خودش را ندارد. به همین منظور برد با جنیفر آنیستون (همسر سابقش) تماس‌هایی داشته است.
 
 
از طرف دیگر هم این مجله اعلام کرده که جنیفر که از دست آنجلینا جولی همیشه دلخور بوده است به تماس‌های برد واکنشی مثبت نشان داده و اعلام کرده که منتظر بازگشت او خواهد ماند.
جنیفر آنیستون پس از جدایی از برد پیت، با مردانی آشنا شد اما هیچ کدام از این روابط به ازدواج ختم نشد و او همیشه احساس تنهایی می‌کرد.
حالا باید منتظر ماند و دید که چه سرانجامی در آنتظار این زوج رویایی هالیوود خواهد آمد!؟
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر