خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
هرچیزی که دوست دارید درمورد ویشکا آسایش بدانید!؟ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 17 بهمن‌ماه سال 1388هرچیزی که دوست دارید درمورد ویشکا آسایش بدانید!؟*رشته ام طراحی صحنه و لباس است و از یکی از دانشگاه های انگلستان فارغ التحصیل شدم. متاهل ام و یک پسر 4 ساله دارم.
 
* بازیگری را با سریال امام علی (ع) شروع کردم و بعد برای تحصیل به لندن رفتم. وقتی برگشتم پیشنهاد بازیگری داشتم که با سخت گیری های زیاد تعدادی را کار کردم.
 
*بازیگری شغل من است، ولی کار طراحی صحنه هم انجام میدهم.
 
* بیشتر شیطون، پر تحرک و شلوغ هستم. همیشه در حال بدو بدو و شاید قابل تحمل.
*  تا دلتان بخواهد تاکسی سوار می‌شوم، معمولاً تا خانه مادرم و یا تا کلاس ورزش با تاکسی می‌روم.
 
* همه خانم ها حسرت سن و سالشان را می‌خورند، وقتی جوانتر از خودت را می‌بینی حسرت می‌خوری که جوانی ات کجا رفته است، داری پیر می‌شوی. عمرمان مثل باد و برق می‌گذرد. مخصوصاً از وقتی که بچه دار شدم.
 
* "قطام" در سریال امام علی (ع) را خیلی دوست داشتم،"آی بانو" در نردبام آسمان و "نقش عروسک" در فیلم "ساحره" را هم خیلی دوست داشتم.
 
* الآن در حال انجام کار طراحی لباس و صحنه برای یک کار کمدی ام.
 
* آخرین باری که از بچه های خیابانی خرید کردم یک ماه پیش، نزدیک پمپ بنزین بود.
 
* علت چند شغلی بودن بازیگر ها این است که کسی نمی‌تواند برای گذران زندگی اش فقط به بازیگری اکتفا کند چون اگر بخواهد به این شغل اکتفا کند مجبورمی‌شود هر فیلم و هر کاری را قبول کند و این کار وجهه اش را از بین می‌برد، مخصوصاً که نقش آفرینی برای خانم ها آن قدر محدود است که اگر همه نقش ها را قبول کنی بعد از 2سال از رده خارج می‌شوی. همه چیز بستگی به نوع انتخاب خود فرد دارد.
 
* ارتقای شغلی برای بازیگر بستگی به فعالیت و عرضه خودش دارد، یک وقت ممکن است بعد از کمی فعالیت از این عرصه خارج شوی و یا در همین عرصه به فعالیت ادامه بدهی و کارگردان، تهیه کننده و یا فیلمبردار بشوی. بستگی به علاقه خودت دارد.
 
* من معمولاً جشنواره نمی‌روم و فیلم های جشنواره را هم نگاه نمی کنم.
 
*بلیط اتوبوس؟ نمی‌دانم چی بگم.
 
* ازدواج موقت، برای زندگی موقت بد نیست.
 
* ازدواج مجدد اشتباه دوباره است، دور آقایونی که اهل دو همسری هستند، یک خط قرمز بکشید، ورود ممنوع.
 
* زورخانه منو یاد قدیم می‌اندازد.
 
* مافیای سینما بسیار خطرناکه و در سینمای ما هم هست.
 
* اوقات فراغتم ترجیح می‌دهم ورزش کنم. کوه، پیاده روی، باشگاه، هرچی..
 
* مطالعه می‌کنم ولی اگر قرار باشد در تعطیلاتم بین کتاب خواندن و راه رفتن یکی را انتخاب کنم، راه می‌روم.
 
* دست به نوشتنم افتضاحه! از بچگی علاقه نداشتم، پدربزرگم برایم انشاء می‌نوشت.
 
* درباره انقلاب آهنگ الله اکبر را خیلی دوست داشتم، اولین آهنگ هیجانی رادیو تلویزیونی بود.
 
* اعتقاد دارم تحصیلات خیلی مهم است و باعث رشد فکر هرکسی است. حتی اگر در رشته خودش شاغل نشود بازهم بهتراست که تحصیل کرده باشد.
 
* تلویزیون خیلی کم نگاه می‌کنم ولی سریالهای خارجی راخیلی دوست دارم.
 
* از خبرنگارها خوشم می‌آید. خبرنگاری شغل سخت و جالبی است، نفر اول که زنگ می‌زند جالب است ولی ده نفر که پشت سر هم زنگ می‌زنند خسته کننده می‌شود!
 
* خیلی از شغل ها خاص است. بازیگری هم حرفه خاصی است اما بیشتر سخت است. اینکه در جوانی معروف می‌شوند و ناگهان کنار گذاشته می‌شوند این خیلی سخت است. هر کسی، اگر پشتکار و علاقه داشته باشد می‌تواند این کار را انجام دهد ولی انجام دادن یک چیز است و خوب ماندن یک چیز دیگر.
 
* طراحی برای تئاتر و بعد سریال های تاریخی و  بازی در سینما را خیلی دوست دارم.
 
*عاشق برج میلاد نیستم. یک زمانی تهران چهار فصل بود. یک طرف اسکی، یک طرف کویر و آب خوشمزه اش معروف بود ولی حالا از آن چیزی باقی نمانده.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر