خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش سه سریال پر مخاطب از شبکه MBC Persia - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 20 بهمن‌ماه سال 1388پخش سه سریال پر مخاطب از شبکه MBC Persiaشبکه MBC PERSIA از روز یکشنبه 21-02-2010 راس ساعت 16:30 دقیقه به وقت گرینویچ پخش اولین فصل سریال Vampire Diaries را شروع می کند نمایش این سریال در روزهای یکشنبه هرهفته تاتاریخ 18-07-2010 ادامه خواهد یافت.
این سریال همانطور که از اسمش پیداست یکی از موضوعات داغ سریال های تخیلی ترسناک امروز،یعنی ومپایرها یا خون آشام ها را به تصویر می کشد .
داستان سریال The Vampire Diaries که از روی رمانی به قلم ال.جی.اسمیت نوشته شده، درباره ی یک دختر دبیرستانی ست به نام الینا که روابطی عاطفی با دوبرادر خون آشام برقرار می کند.
در یکی از فصل های این سریال ،کارولین دوست نزدیک الینا وقتی با طلوع آفتاب ازخواب بیدار می شود آثار خون را روی گردن خود مشاهده می کند در همین حال متوجه می شود که دیمون در کنار او خوابیده است ، ترس ووحشت شدیدی به دست می دهد ،در حالیکه می خواهد از اتاق فرار کند ،دیمون بار دیگر به او حمله می کند .
ودر فصل دیگری از این سریال "بونی" که از نژاد جادوگران است نگران رابطه اش با استیون است ،این مساله را با دوست خود الینا درمیان می گذارد ،زیرا هرگاه او را لمس می کند دچار احساس عجیبی می شود، الینا از استیون دعوت می کند برای ملاقات بونی به منزل او بیاید تا آنها را به یکدیگر نزدیک تر کند ،وقتی که استیون به خانه الینا می رسد تایلور توپی را که در دست داشت به طرف او پرتاب می کند ،اما استیون با سرعت شگرف آوری آن را با دست خود می گیرد ،الینا با دیدن این صحنه ازاو می خواهد عضو تیم فوتبال شود.
الینا و استیون وارد کلاس درس تاریخ می شوند ،استیون به همه سؤالات درباره جنگ ها ورویدادهای تاریخی بدون هیچ اشتباهی به سرعت پاسخ می دهد وباعث شگفتی همه حاضران در کلاس درس می شود، پس از پایان درس الینا با دوست خود بونی ملاقات می کند واز یکدیگر درباره دلیل غیبت دوست مشترکشان کارولین پرس و جو می کند ولی با دیدن کارولین که در حال پیاده شدن از اتوموبیل دیمون برادر استیون بود دچار تعجب می شوند زیرا صورتش به کلی عوض شده بود .

استیون به خانه خود باز می گردد ودر آنجا متوجه می شود که برادرش دیمون در اتاق او نشسته ودفتر خاطراتش را مرور می کند ،دفتر را از دست او می کشد ،دیمون او را مسخره می کند ،استیون برای صرف شام به دعوت الینا به خانه او می رود ، در آنجا کشف می کند که بونی از تبار جادوگران "سالیم" است .
الینا صدای ضربات در خانه را می شنود، وقتی که در را بازمی کند ،با تعجب کارولین ودیمون را می بیند ،دیمون در انتظار است به او اجازه ورود به منزل داده شود ،زیرا خون آشام ها بدون دعوت نمی توانند وارد خانه ها بشوند ، درحالیکه استیون سعی کرد مانع دعوت او شود ولی الینا از او خواست تا وارد خانه شود وبرای صرف غذا به جمع آنها بپیوندد.
طلسم
دیمون برای حرف زدن با الینا وارد آشپزخانه می شود وبه او می گوید که چقدر برادرش او را دوست دارد ،الینا درباره مرگ کاترین از او سؤال می کند ،دیمون می گوید که دریک حادثه اسف بار آتش سوزی جان باخته است ، استیون نیز سر صحبت را با کارولین باز می کند ،وبا دیدن شالی که دور گردن خود پیچیده شک می کند که برادرش خون او را ازناحیه گردن مکیده است.
استیون از فرصت رفتن دخترها به آشپزخانه استفاده می کند واز برادر خود دیمون می خواهد کاری به کار آنها نداشته باشد ،دیمون به او می گوید که الینا او را به منزلش عوت کرده است پس هروقت که بخواهد می تواند به اینجا بیاید ،استیون به شدن نگران می شود وقتی که به خانه بر می گردد در این فکر فرو می رود که چطور می تواند از الینا در برابر خطر دیمون حمایت کند .
وقتیکه استیون روز بعد با معشوقه خود الینا ملاقات می کند ،یک گردنبد نقره ای به او هدیه می دهد واز او می خواهد که همیشه آن را به همراه خود داشته باشد ،زیرا برایش خوشبختی خواهد آورد ، در حالیکه همگی خود را برای مسابقه فوتبال آماده می کردند ، قبل از شروع بازی دعوای سختی بین "تایلور" و"جرمی" برادر "الینا" بر سر "فیکی" براه می افتد وکار به زد وخورد می کشد ، وقتیکه استیون که برای جدا کردن آنها دخالت می کند از ناحیه دست به شدت زخمی می شود ، الینا این صحنه را می بیند به طرف استیون می رود ولی متوجه می شود که زخم او به سرع التیام می یابد ، این مساله به شدت باعث تعجب ودرعین حال نگرانی او می شود .
الینا از همه جدا می شود ودر این هنگام دیمون به او نزدیک می شود وسعی دارد با استفاده از قدرت قانع سازی دیگران روی الینا تاثیر بگذارد ،ولی وقتیکه می خواهد الینا را ببوسد با سیلی محکمی مانع او می شود ،دیمون به طرف استیون می رود وبه او می گوید که گردنبند نقره ای نمی تواند برای همیشه طلسم حامی الینا دربرابر قدرت او باشد ،اما استیون قدرت خود برای دفاع از الینا را به او نشان می دهد.
به این ترتیب کشمکش میان دو برادر ،دیمون واستیون به اوج خود می رسد ، ودر همین حال استیون سعی دارد نشانه هایی از انسانیت را در برادر خون آشام خود بیابد ،اما دیمون به او ثابت می کند که تجسمی از شر مطلق است .
سریال تلوزیونی جزیره هارپر محصول سال 2008-2009 آمریکا می باشد. که بر اساس داستانی رمزآلود، دلهره آور ساخته شده است و در 4 سال پیاپی جایزه award را ربود و در این سالها به عنوان یکی از بهترین سریال های آمریکا شناخته شده است.گفتنی است این سریال زیبا در دوره رکود اقتصادی آمریکا تهیه شده و تنها شامل 13 قسمت می باشد در تمام 13 قسمت این سریال دیدنی، بیننده با ترس و وحشت و دلهره مواجه می شود ، تا جایی که همه شخصیت های سریال در نظر بینندگان قاتل جلوه می کنند .
داستان فیلمنامه درباره گروهی است که برای شرکت در یک جشن عروسی با کشتی تفریحی به جزیره ای کوچک و سرسبز می روند پس از قدم گذاشتن به جزیره با گذشت زمان بعضی از اعضای گروه به صورت وحشیانه ومرموزی کشته می شوند .


البته این جزیره در 7 سال پیش نیز شاهد قتل عام گروهی از افراد بوده است و در نهایت قاتل توسط کلانتر جزیره کشف وکشته شده بود اما علیرغم این ادعا ، بار دیگر با حضور دوباره آن فرد در جزیره حوادث عجیب دیگری به وقوع می پیوندد ومنجر به مرگ افراد تازه ای می شود که بی شباهت به قتل های قبلی نیست . حال این سوال در نزد همگان مطرح می شود که آیا قاتل کنونی همان قاتل سابق است که دوباره زنده شده و بازگشته است یا اینکه شخص دیگری می خواهد با تقلید روش او در کشتار مرتکب پنین جرایم فجیعی شود ؟
شبکه MBC PERSIA از روز دوشنبه 22-02-2010 راس ساعت 16:30 دقیقه به وقت گرینویچ پخش اولین فصل سریال Harper’s Island را شروع خواهد کرد ، نمایش این سریال در روزهای دوشنبه هرهفته تا تاریخ 17-05-2010 ادامه خواهد یافت.این سریال توسط جی جی آبرامز (J. J. Abrams) تهیه کننده سریال مشهور لاست (Lost) ساخته شده است و اینک یکی از سریال های جدید شبکه MBC PERSIA می باشد .
جی جی آبرامز جزو سه نفر خالقان اصلی لاست است که بسیاری ها موفقیت سریال را به خاطر ایده و طرح او و دو سازنده‌ دیگر سریال یعنی (Jeffrey Lieber) و(DamonLindelof) می‌دانند.آبرامز سریال حاشیه یا کناره (Fringe) را به همراه دو سازنده‌ی دیگر به نام های Alex Kurtzman و Roberto Orci به پایان رساند و پخش آن از ۹ سپتامبر ۲۰۰۸ در امریکا آغاز شد.
این سریال ترسناک /علمی- تخیلی/ رمز آلود با هزینه‌ ای بالغ بر 10 میلیون دلاری ساخته شد که رکورد لاست را از نظر هزینه شکست. البته لوگوی Fringe هم اندکی به لوگوی لاست شباهت دارد.
البته آبرامز غیر از این سریال و سریال لاست ، در خلق آثار دیگری مانند (What About Brian) ،(Six Degree)و(The Office) نیز مشارکت داشته است ،ولی او در (Fringe) همچون در (Lost) جزو سازندگان اصلی سریال.
استقبال منتقدین از (Fringe) نسبتا خوب بوده است و بسیاری از مطبوعات هنر هفتم از آن تحسین کرده اند و بجز انتقاداتی که بعضا از بازی آنا تورف در نقش مامور اف بی آی شده انتقاد خاصی متوجه آن نبوده است.
داستان این سریال درباره دانشمند و محققی به نام والتر بیشاپ است که بیشتر به تلفیقی از انیشتن و فرانکشتاین است و پسر نابغه اش به نام پیتر بیشاپ در کنار اوست.
داستان از آنجا شروع می شود که "اولیویا دانم" مأمور "FBI" به همراهی همکاران خود "جان اسکات" و "چارلی فرانسیس" ، پی‌گیر پرونده حادثه ای عجیب در پرواز شماره 627 هامبورگ- بوستون هستند. در حین تحقیقات، "جان اسکات" ، همکار و عشق "اولیویا"، در حین تعقیب یک مظنون در معرض انفجار مواد آزمایشگاهی خطرناکی قرار می‌گیرد که باعث تحلیل رفتن تدریجی بدن او می‌شود.
اولیویا پس از تحقیقات، متوجه می‌شود که "والتر بیشاپ" تنها کسی که می تواند به جان کمک کند ، او نابغه ای است که به ‌مدت 17 سال گذشته در آسایشگاه روانی سنت کلر بستری بوده است.
اولیویا به کمک پیتر؛ پسر والتر، او را از آسایشگاه خارج می‌کند و آزمایشگاه او در زیرزمین دانشگاه هاروارد را دوباره در اختیارش قرار می‌دهد تا "جان اسکات" را درمان کند.
شبکه MBC PERSIA از روز سه شنبه 23-02-2010 راس ساعت 16:30 دقیقه به وقت گرینویچ پخش اولین فصل سریال Fringe را شروع خواهد کرد ، نمایش این سریال در روزهای دوشنبه هرهفته تا تاریخ 06-07-2010 ادامه خواهد یافت.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر