خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عکس پادشاه سعودی بر روی مدل لباس زنانه! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 21 بهمن‌ماه سال 1388عکس پادشاه سعودی بر روی مدل لباس زنانه! (+عکس)


«محمد عبدالوهاب» بنیانگذار اندیشه ضاله وهابیت طی فتوایی عکس را حرام اعلام کرده است. او در کتاب خود
"التوحید" برای اثبات این فتوا عکس را چیزی مانند "بت" معرفی کرده و برهمین اساس آنرا شرک می‌داند.
اما به نظر می‌رسد عمل به این فتوا تنها برای مردم عادی و وهابییون در عربستان سعودی واجب است و انجام آن برای پادشاه سعودی و دیگر شاهزادگان این خاندان حاکم واجب نیست. امروزه نه تنها عکس پادشاه و شاهزادگان سعودی در همه جای عربستان وجود دارد، بلکه هر از چند گاهی خبری در مورد انتشار عکس آنان به شکلی خاص به گوش می‌رسد که گاهی موجب تعجب شدید شنونده خبر می‌شود. برای نمونه چندی پیش یکی از شرکت‌های تبلیغاتی به صورت گسترده اقدام به انتشار خودکار، لیوان، تی‌شرت و دیگر کالاهای تبلیغاتی کرد که بر روی آن عکس شاهزادگان مختلف سعودی چاپ شده بود.
اما جدیدترین خبر در این مورد چاپ عکس «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی بر روی لباس شب زنانه است که توسط خانم «غادة الصرفی» از طراحان لباس زن در عربستان طراحی شده و در آخرین مسابقات طرح لباس که در بیروت پایتخت لبنان برگزار گردید، به نمایش گذاشته شد.
 
 
نکته قابل توجه در این خبر اینست که گفته می‌شود این اقدام که تبلیغاتی به نظر می‌رسد، با موافقت و تأیید مستقیم «ملک عبدالله» انجام شده تا به اصطلاح چهره او را محبوب نشان دهد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر