خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش پختن یک موش زنده در تلویزیون!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 23 بهمن‌ماه سال 1388


پخش پختن یک موش زنده در تلویزیون!!


در شکایت انجمن بدرفتاری حیوانات از این شبکه تلویزیونی آمده بود که در صحنه مذکور 90 ثانیه طول کشیده بود که این موش جان دهد.
روزنامه دیلی‌تلگراف نوشت؛ یک شبکه تلویزیونی استرالیا به دلیل پخش زنده مسابقه‌ای که در ان یک موش به طرز بی‌رحمانه‌ای زنده زنده پخته می‌شد 1600 یورو جریمه شد.
شبکه تلویزیونی ITV استرالیا به دلیل از سوی دادگاهی در استرالیا به دلیل تصاویر زنده‌ای از یک مسابقه تلویزیونی که در آن دو شرکت‌کننده یک موش را زنده زنده پخته بودند به پرداخت جریمه محکوم شده است.
شرکت‌کنندگان در این مسابقه "گینو آکامبو " سرآشپز و "استوارت ماننینگ " بازیگر سینمای این کشور بودند که سال گذشته در این مسابقه تلویزیونی شرکت کرده بودند.پس از این اتفاق بود که انجمن جلوگیری از بدرفتاری با حیوانات در دادگاه سیدنی از این برنامه شکایت کرد. این انجمن در شکایت خود اعلام کرده بود که در صحنه مذکور 90 ثانیه طول کشیده بود که این موش جان دهد.این دادگاه در ابتدا دو شرکت‌کننده در این مسابقه را به علت این کار گناهکار شناخته بود اما وقتی شبکه تلویزیونی ITV پذیرفت که سازنده برنامه مجوز قتل این حیوان را صادر کرده دادگاه این شبکه تلویزیونی را مقصر دانسته و این شبکه را به پرداخت 3 هزار دلار استرالیا معادل 1660 پوند جریمه نقدی محکوم کرد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر