خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حیرت پزشکان از اندام داخلی عجیب یک مرد هندی!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1388


حیرت پزشکان از اندام داخلی عجیب یک مرد هندی!!

پزشکان هندی اعلام کردند موفق به شناسایی یک مرد هندی شده‌اند که تمام اعضای داخلی بدن او برعکس است.
پزشکان معتقدند این مرد 64 ساله تنها مورد زنده از بیماری موسوم به "سیتوس اینورسوس " است که در آن اندام داخلی او مانند اینکه در آینه تماشا شوند خلاف جهت معمول هستند.
پزشکان قصد جراحی توموری در کلیه آشوک شیوانی در بمبئی را داشتند که متوجه شدند همه اعضای داخلی قفسه سینه وشکم و رگهای خونی او در خلاف جهت بدنش هستند.
به نوشته دیلی تلگراف جای رگهای وارد کننده خون تصفیه نشده و تصفیه شده در بدن او عوض شده و وی دارای 2 کبد است.
تیم جراحی که سردرگم شده بیان کرده است که وی دارای روده کوچک نیز نبوده و 3 رگ مهم خون رسان به کلیه معیوب وی نیز وجود ندارد.
نکته جالب تر اینکه آقای شیوانی از دو عمل جراحی فتق جان سالم به در برده و بارها نیز مورد آزمایش بیماری مزمن ریوی قرار گرفته است اما تاکنون به وضعیت منحصر به فرد بدن خود پی نبرده است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر