خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سیستم کدگذاری پکیج SRG سوییس به Viaccess 4 ارتقا یافت - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 27 بهمن‌ماه سال 1388


سیستم کدگذاری پکیج SRG سوییس به Viaccess 4 ارتقا یافت

گویا سود سرشار مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ برای این پکیج سوئیسی اهمیت بسیاری دارد. با توجه به رکود اقتصادی در کشور های اروپایی ، صنعت شبکه های ماهواره ای حساب ویژه ای روی سود پخش زنده مسابقات جام جهانی باز کرده اند !

این پکیج که چند سال پیش با سیستم VIACCESS 2.3 کد شده بود روی ساده ترین ریسیور ها هم بصورت اتورول باز می شد ، جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را  با همان سیستم گذراند ولی حال که سیستم وایاکسس ۲٫۶ هک شده است ، بیم آن می رود که این پکیج دوباره به سرنوشت چند سال پیش خود دچار شود. لذا این پکیج بالافاصله قبول کرد که هزینه زیاد VIACCESS 4.0 را تحمل کند تا در صورت لزوم تنها به این سیستم مجهز شود و وایاکسس ۲٫۶ را ترک کند.

هم اکنون این پکیج از هر دو سیستم ۲٫۶ و ۴ استفاده می کند و احتمال می رود به دلیل تعویض کارت های ۲٫۶ با ۴٫۰ ، تغییر سیستم کمی طول بکشد.

برای این سوال هیچ گاه جوابی پیدا نشده است : چرا SRG اصرار بر استفاده از VIACCESS دارد؟!del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر