خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حضور یک زن باردار کانادایی در مسابقات المپیک زمستانی! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 29 بهمن‌ماه سال 1388
حضور یک زن باردار کانادایی در مسابقات المپیک زمستانی! (+عکس)

مور کانادایی که پنج ماه و نیمه باردار است، در رقابت های کرلینگ (شبیه بازی بولینگ اما بر روی یخ) به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشورش حضور یافته که این امر...

کریستی مور، زن 30 ساله کانادایی، دومین زن باردار تاریخ رقابت‌های المپیک زمستانی است.  

"ماگدا جولین" سوئدی در رقابت های المپیک 1920 آنتورپ به عنوان اولین زن باردار شرکت کننده در المپیک زمستانی موفق شد در اسکیت نمایشی مدال طلای این بازی ها را از آن خود کند. 
 

مور کانادایی که پنج ماه و نیمه باردار است، در رقابت های کرلینگ (شبیه بازی بولینگ اما بر روی یخ) به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشورش حضور یافته که این امر توجه رسانه ها را به عنوان یک موضوع نادر به خود جلب کرده است. 
تیم کانادا بخت نخست قهرمانی در رقابت های کرلینگ بیست و یکمین دوره بازی های المپیک زمستانی است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر