خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زیباترین قلب زمین! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 5 اسفند‌ماه سال 1388


زیباترین قلب زمین! (+عکس)

سیاره زمین در نقاط مختلف نشانه هایی شگفت انگیز از خود نمایان م‌ کند که در زمانهای مختلف مورد توجه انسانها قرار می‌گیرد.
یکی از این نشانه های محبوب شکلهای قلب مانند است که...

زیباترین قلب زمین را ببینید
سیاره زمین در نقاط مختلف نشانه هایی شگفت انگیز از خود نمایان م‌ کند که در زمانهای مختلف مورد توجه انسانها قرار می‌گیرد. یکی از این نشانه های محبوب شکلهای قلب مانند است که در جزیره ها و نقاط مختلف زمین مشاهده شده اند و یکی از زیباترین قلبهای زمین این ساحل مرجانی در سد بزرگ مرجانی واقع در استرالیا است.نمایشگاهی با بیشترین نما در جهان
شرکت سوئیسی ویترا که طراح و تولید کننده مبلمان به شمار می رود به تازگی نمایشگاهی جدید را برای نمایش مجموعه های خود بنا کرده است که خود این نمایشگاه اثر معماری جالب توجهی با چندین نمای متفاوت به شمار می‌رود.
 
 
این ساختمان که ساخت آن به اتمام رسیده است از ترکیب 12 ساختمان مجزا تشکیل شده که هر یک از اتاقهای آن از سطوحی لمسی برای نمایش دادن کاتالوگهای شرکت و یا ارائه درخواست کالا برخوردار است. این ساختمان در مرز آلمان و سوئیس قرار داشته و هر یک از پنجره های آن نمایی متفاوت را در اختیار ساکنان آن قرار داده است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر