خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شایعه‌ای داغ و غیرقابل باور درمورد رابطه جدید شکیرا!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 5 اسفند‌ماه سال 1388


شایعه‌ای داغ و غیرقابل باور درمورد رابطه جدید شکیرا!! (+عکس)

جدیدترین ترانه شکیرا از امروز پخش خواهد شد اما نکته مهم‌تر ویدئو جنجالی این ترانه است.
این ویدئو با حضور رافائل نادال فیلمبرداری شده است و نادال در کنار شکیرا دیده می‌شود که باعث بوجود آمدن شایعاتی داغ شده است.
 
شایعه‌ای داغ و غیرقابل باور درمورد رابطه جدید شکیرا!! (+عکس)
 
جدا از حضور جنجالی این تنیسور مشهور دنیا در یک ویدئو از گذشته شایعاتی مبنی بر رابطه رومانتیک بین شکیرا و نادال بود هر چند هر دو اینروزا دارای نامزد هستند.
 
شایعه‌ای داغ و غیرقابل باور درمورد رابطه جدید شکیرا!! (+عکس)
 
شکیرا خودش از طرفداران رافائل نادال تنیسور مشهور 23 ساله اسپانیایی است (شکیرا 33سال سن دارد) او را در بسیاری از بازی‌های نادال می‌بینیم!
هیچکدام هنوز این اخبار را تکذیب نکرده اند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر